Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik Harry Potter részt...

Melyik Harry Potter részt nézzem? Nektek melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
A 1-2. rész kivételével, írjatok ^^

2017. okt. 23. 17:45
 1/7 anonim válasza:
100%
Inkább olvasd, 1000x jobbak mint a filmek, de ha ragaszkodsz a filmekhez, nekem a harmadik és az utolsó kettő a kedvencem.
2017. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az 1. megmondta. Ráadásul, ha olvasod, több dologra rájössz, amit a filmek kihagynak, vagy átalakítják. Nekem még az 5. is tetszett, filmben is, könyvben is, Sirius és Tonks miatt, az igaz, de az is jó volt.
2017. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem az utolsó kettő tetszett a legjobban...

Az előzőknek igazuk van hogy olvasd el, nem bánod meg... En is először filmben láttam, de utana az összes részt el is olvastam... ( es tervezem még párszor elolvasni :) )

2017. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A könyvnek teljesen más feelingje van, mélyebben belemegy a sztoriba. Mindenképp ajánlanám, hogy olvasd el, ha olyan kedved lesz és tetszik, de nyugodtan lehet nézni a filmeket anélkül is...


Nekem a 4. a kedvencem, nagyon tetszik a két másik varázslóiskola jelenléte, valamint a Főnix rendje, Umbridge miatt (olyan jó látni, amikor megkapja a magáét).

2017. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
könyvben és filmben is a Tűz serlege
2017. okt. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Olvasd el, ne filmben nezd ugy sokkal jobb. De ha filmben akarod akkor szerintem nezd meg az osszeset :D
2017. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félvér herceg
2018. máj. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!