Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat tőlem?

Szerintetek mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én egy 20 éves lány vagyok és megismerkedtem egy 32 éves férifval.

Sokak szerint nagy a korkülönbség, de mégse ez izgat igazán.

Ő jóba van a családommal is, azt mondta nem akar átverni már csak miattuk se.

Az elején még arról beszélt, hogy össze szeretne jönni velem. A véleménye megváltozott mostanában, azt mondta hogy ő nem akar komoly kapcsolatot és a korkülönbség is nagy.

Az elején érdekes, nem zavarta.

De ha nem akar tőlem semmi komolyat, akkor miért ír minden nap, vagy miért szeretne elég sokszor találkozni?

Aludtunk is már együtt párszor, akkor se történt semmi, de ezt az eléjén már letisztáztam vele, hogy ha csak arra megy akkor hagyjon engem.

Akár mikor találkozunk mindig megcsókol, azzal kezdi. Nem értem mit szeretne tőlem, hiába kérdeztem, olyan választ nem kaptam ami normális lenne. Szerintetek?


2017. okt. 23. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

"ő nem akar komoly kapcsolatot"

Ezt elhiheted neki.

Viszont lehet, hogy valami mást azért szeretne.

2017. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de mégis mi mást?

Megmondtam neki, hogy ha csak arra megy akkor azt felejtse is el

És tudja hogy nem fogok bele menni semmi ilyesmibe

2017. okt. 23. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:

"akkor azt felejtse is el"

Tudod, a férfiak úgy vannak programozva, hogy ha csak 0.001% esély van, akkor is nekiugorhatnak. Ha nem így lenne, rég kipusztultunk volna.

Ezt nem is biztos, hogy tudatosan csinálja.


Másrészt meg a nők nem a következetességükről híresek. Ha pl. tesz rád valamilyen hirtelen benyomást, lehetséges, hogy meginogsz.

2017. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!