Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem lenne egyszerűbb letisztáz...

Nem lenne egyszerűbb letisztázni, és továbblépni? Vagy mit akarhat még tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akit egy éve ismerek kb.Amikor megismerkedtünk,nekem már akkor tetszett,és úgy vettem észre,hogy én is neki.Aztán kezdek bonyolódni a dolgok,2-3hónap ismeretség után elkezdtünk róla beszélni,hogy mi van köztünk,de akkor semmire sem jutottunk.Utána jött egy időszak,ahol olyan volt,mintha kerülne,majd elment pár hónapra itthonról.Mikor visszajött,akkor összejöttünk.Ez tartott 2hónapig,és itt vagyunk most,és azt mondja,nem tudja mit érez,és szerintem kezd megint eltávolodni tőlem.Ha már nem szeret,mért nem mondja meg?Mért mindig csak 'nem tudom'?
2011. márc. 1. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolattól szereted tudni, mit várhatsz el. Ha bizonytalanság van, tisztázni kell. Neked is jó, neki is. A srácok hajlamosak arra, hogy halogatnak, meg az a bizonyos 'nem tudom'. Tudom magamról. Beszéljetek, ha problémátok van. Ha a srácnak nem a kapcsolattal van baja, akkor azt is mondja meg. Ha meg pont azzal, akkor ennyivel tartozik, hogy elmondja. Ne egy másik kapcsolattól rabolja az idődet az időhúzással...
2011. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!