Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem egy ilyen pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Nem ismerem, csak làtásból, de mindig köszön, odajön beszélgetni az utcán...

Tudja, hogy van párom.

Tegnap is olvastam a megàllóban, akkor is, holott làtszott, hogy nem szeretnèk ismerkedni.

Amugy nagyon jóképű, jól öltözött, làthatóan tehetős pasiról van szó, akinek semmi szüksége nem lenne arra, hogy így futkosson (ráadásul foglalt) nők utàn.

Amikor ezt tegnap megmondtam neki, hogy legyen szíves màsnak udvarolni, nyilvàn rengeteg nő van, aki értékelné, akkor kinevetett, hogy tud róla, de neki az olyan nők tetszenek, mint èn. Persze, biztos, mese habbal.

Màr lassan ott tartok, hogy nem túl szèpen fogom megkérni, hagyjon létezni, nem szeretném jobban megismerkedni, és nem, baràtkozni se szeretnék.


Màr arra is gondoltam, biztos fogadàsból csinálja, és a haverok ott röhögnek valamelyik bokorban.


Amugy àtlagos nő vagyok, és tényleg nem az esetem az ilyen menő gazdag rosszfiú típus.


2017. okt. 5. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szexet akarhat.
2017. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig simán lehet, hogy tényleg érdekled.

Én pont ilyen "menő gazdag rosszfiús"-nak látszom első ránézésre, ezt többen megjegyezték már, de akik jobban megismernek, rájönnek, hogy egész más ember vagyok, mint amilyennek gondoltak, természetesen pozitív értelemben.

Engem mindig csak az átlagos nők érdekeltek, de sokan közülük nem hitték ezt el, mert azt gondolták, szórakozom velük. Mondjuk én olyanra sosem nyomulnék rá, akinek párja van, szóval nem én vagyok a lovagod;-)

2017. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem érdekelne a srác, akkor ki sem írtad volna a kérdést. Amúgy miért ne tetszhetnél neki? Mit takar egész pontosan, hogy "átlagos" vagy?
2017. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kihivasnak veszi ha valaki nem akarja rogton lecopni, rombolja az egojat.
2017. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nehéz elhinni mi? pedig akár igaz is lehetne, ha nem lennél felszínes és nem a külső alapján ítélnél :v
2017. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!