Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha bántják a...

Viviki kérdése:

Mit csináljak ha bántják a cicákat de hiába szólok rájuk? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van a suliban pár 5.-es fiú akik azzal "menőznek" hogy elkapják a suliba járó macskát és bántják. Mi 8.-osok vagyunk és már többször is rájuk szóltunk hogy ne bántsák de csak azért is.. Mit tudok csinálni hogy abbahagyják? Valami ötlet?

2017. okt. 24. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz az osztályfőnökének/igazgatónak vagy önbíráskodás. Inkább az elsőt javasolnám.
2017. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tanárokat nem igazán érdekli hogy mi van vele. Az osztályfőnököm is mindig rámszól hogy ne simogassam.
2017. okt. 24. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd be egy menhelyre a cicust.
2017. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzátok el magatokkal és adjátok oda valakinek vagy tartsátok meg . Előbb utóbb megölik a tetűk , de filmezzétek le a gyagyásokat , szóljatok az igazgatónak és ha valamelyik tanár ugat feleslegesen vegyétek videóra bizonyítéknak .
2017. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kóbormacska van gazdája bár azt nem tudom hogy csak onnan szokott idejárni mert mindig van aki ad neki enni vagy simogatja. Eddig nem bántotta senki csak ugye most feljöttek az 5.-esek...
2017. okt. 24. 23:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam: bár azt nem tudom hogy ki**
2017. okt. 24. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik iskola ez?
2017. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 animefan23 válasza:
5.-es??? Menjetek oda aztán hessegessétek el őket vagy verjétek szájba a főkolompost. Nyolcadikba jártok, de mertek rájuk ijeszteni?
2017. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!