Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg éri ennyiért megvenni ezt...

Meg éri ennyiért megvenni ezt a fotós felszerelést?

Figyelt kérdés

120ezer nikond80 alaptartozékokkal,4objektívval, vakuval, polaroid szűrőkkel?

nekem d3000 van, főként az obik miatt érdekelne.

vélemények? előre is köszönöm :)


2017. okt. 26. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Lol. Ennyi infóból mit akarsz, mit mondjunk? Lehet, hogy négy darab üzemképtelen törött roncsról van szó, ami összesen nem ér két fillért, és lehet hogy négy darab egyenként másfélmilliós objektív. Szóval? Miért érdekel téged négy ismeretlen bjektív?
2017. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"lol" meg van mindegyiknek az adata, csak gondoltam nem írom le külön őket. nyilván nem működésképtelen szarokat árulnak ennyiért naívan gondoltam, annak aki elolvassa a kérdést van annyi esze hogy rájön erre magától is.
2017. okt. 26. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg, igazad van, majd kitalálom, hogy mi az a négy darab, amiről el kell dönteni, mennyit ér. Te egyedül vagy ilyen sötét vagy segít valaki?


Figyelj, kérdező. Vennék egy autót egymillióért. Szerinted megéri?

2017. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harmadik! Azt nem írtad, van-e hozzá négy kerék is. Van?


Szerintem erről van szó.

[link]


Nem mai model a d80. Eladója előbb azt írja, tökéletesen működik minden, aztán kiderül mégsem.

Alkud le a felére.

2017. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted arról van szó, én meg nem fogok találgatni. Ha a kérdező szeretne valamiről véleményt kérni, ugyan írja már le, mi az.
2017. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!