Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok leszavazva ha...

Miért vagyok leszavazva ha mindig korrekt válaszokat adok, a kérdésre válaszolok?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat szoktam adni. Soha nem OFF-olok. Mindig olyanra válaszolok amire biztosan tudok választ írni.

Erre 56%ban adok hasznos válaszokat?

Miért? Valaki ezzel játszik? És aztán a kérdezők nem bíznak a válaszomban. Ez nagyon zavaró..:S


2010. máj. 30. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Csak nem akarják hogy a toplistán minnél magasabbra kerülj. Ezért mindig lepontoznak.
2010. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

jézusom-.-"

mennyire szánalmasak az emberek. :S


köszi a választ. azért én kiállok a sorból inkább és szavaztam megfelelően..:)

2010. máj. 30. 10:33
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

toplista?


ez az oldal névtelen!

2010. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

pont ez az ,hogy soha nem derül ki ,hogy ki van ott , mert mindenki egy kitalált név mögött van.

nemtudom miért kell ebből is versenyt csinálni.:S

2010. máj. 30. 10:38
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mégse névtelen az oldal, ha mindenkinek van megkülönböztető neve a toplistában.
2010. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

olyan értelemben névtelen ,hogy nemtudjuk hogy pl anyamaci meg ilyen nevek mögött ki van..

és nem is a kérdésemre válaszoltál. Vitatkozni kár ide jönni..

2010. máj. 30. 11:05
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Bekéne vezetni, hogy aki a pontozásainak 70%-ánál többet pontoz le, annak romoljon a stattya, vagy ne számícson az értékelése.
2010. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez egy jó ötlet ! :)
2010. máj. 30. 11:24
 9/12 anonim ***** válasza:

De, ha valaki mindenkit lepontoz, azzal ő is lejjebb megy a toplistán, mert kevesebb %-ban lesz hasznos az értékelése... De ha mindenki lepontoz mindenkit, akkor sajnos baj van, mert azzal följebb megy nekik a pontozási %-uk. Szóval semmi értelme nincs lepontozni valakit, ha hasznos választ ad. Sajnos annak, hogy kevés a %-od az az oka, hogy nagyobb %-ban vannak jelen az oldalon az idióták, mint a normális emberek. Régen én olyan 60-70 %-on álltam, most meg 84 % vagyok, pedig ugyan annyira próbálok hasznos választ adni, mint egy hónapja.

Ja és a politikába ne írj, mert ott pontoznak le a legjobban, a család témakörben, meg, ha együttérző választ írsz, adsz egy jó tanácsot, akkor sokan nagyon jól felpontoznak, mert oda normális emberek járnak be.

2010. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ezzel amugy nemvagy egyedül :) én is mindig meglepődök h ezt méris kaptam.. de hát ez van :) el kell fogadni..
2010. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!