Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Futár jelmez ötlet?

Futár jelmez ötlet?

Figyelt kérdés

Drámatagozatos suliba járok, és fellépésünk lesz november végén. Karácsonyi műsort adunk elő,és én a futár szerepét kaptam. Azt mondták, hogy most nekünk kell megcsinálnunk a jelmezünket. Tudnátok mondani dolgokat, amik jellemzőek a futárokra?

Jellegzetes színek( ugye a postásnál a zöld), ruhák, tárgyak(pl. táska) Azért tettem ide a kérdést, mivel ez valamilyen szinten az oktatáshoz kapcsolódik :)


2017. okt. 28. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen futár! De én így tudom elképzelni: kék farmer, vagy amit hord, hozzá fehér póló cégnévvel, és fehér bézbóz sapka, szintén cég névvel.


De tényleg fontos lenne tudni, hogy milyen futár. Például pizzafutár nekem csak narancssárga szerelésben jut eszembe :D Pedig ahonnan mi szoktunk rendelni, még egyenruha sincs.


De tévében csomagszállítóknál szoktam látni barna/zöld szereléseket látni: évszaktól függően térdig érő, vagy hosszú nadrág, hozzá logóval ellátott hosszú ujjú ing, sapka. Ezek színben mind megegyeznek. Zokni fekete, vagy fehér, cipő ált. barna, vagy fekete. Szintén fontos, hogy milyen futár is vagy, de szerintem a legtöbbnél van táska, meg csíptetős tábla, hivatalos papírokkal, amiket alá kell firkantani, hogy jó kezekben van a küldemény :)

2017. okt. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!