Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsúra szeretnék ötleteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsúra szeretnék ötleteket! Feladatok, jelmez, kiegészítők? Minden ötletet szívesen fogadok!

Figyelt kérdés
Jóasszony fogadalom, lánybúcsú oklevél minták, konkrét feladatok, szabályzat, ruha ötlet, díszek..stb.

2017. márc. 15. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy bunkó válasznak hangzik, de nem az: googléval jobban jársz. Tényleg.

Itt egy-két mondatos rövid válaszokat tudunk adni, de vannak kifejezetten ezzel foglalkozó blogok, honlapok millió verzióban, ahol sokkal több ötletet kaphatsz, mint tőlünk.

Pl. én hiába írom le neked, hogy összeállítottam egy munkafüzetet feladatokkal, amit az este során ki kellett töltenie a menyasszonynak, ezzel nem nagyon leszel előrébb, mert egy hét is kevés lenne, hogy mindent leírjak. Én hetekig kutattam a google segítségével, blogokat, fórumokat olvastam, és mindent felírtam, ami picit is tetszik, végül ebből dolgoztunk barátnőkkel, és alakítottuk ki a végleges programot. Oklevelet meg én önállóan csináltam photoshopban, de millió minta van neten, amit megvehetsz pénzért.

Javaslom a partyboltok felkeresését is, sok ötletet szedhettek össze.

2017. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ, ezerrel böngészem a netet, nézegettem blogokat is és millió jegyzetem van, csak gondoltam jó ötletekből sosem elég.
2017. márc. 15. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!