Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment a legelső...

Kinek hogy ment a legelső vezetés órája az oktatóval?

Figyelt kérdés
Belejöttetek-e az 1 óra alatt, rutinpályán voltatok csak, vagy már a forgalomban is? Lefulladtatok-e?

2017. okt. 29. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem érzem azt, hogy olyan nagyon belejöttem volna a végére. A pályáról már én vezettem vissza a városba, de nagyon bizonytalanul. Az oktatóm is túl sokat akart egyszerre. Jó lett volna többet gyakorolni a különböző elemeket, mint a kuplungozás meg a váltás, de ehelyett inkább háromféle képpen parkoltunk, a trükkök persze nem maradtak meg. Lefulladás nem volt, de olyan lassan vettem le a lábam a kuplungról, hogy nem egyszer rajta felejtettem. Volt olyan is, hogy egyszerre léptem a gázra meg a fékre. Szerintem a hely is kevés volt nekem a kocsiban, nem tudtam úgy tartania lábam, ahogy szerettem volna. Majd a második jobb lesz, az első tanulságos volt, most ezeket összerakom a fejemben, hogy mik voltak problémásak meg mire kell figyelni aztán jobb lesz. Neked hogy sikerült?
2017. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor csak ügyes voltál Te is, ha végképp nem ment volna, maradtatok volna a rutinpályán.

Én már gyakorolgattam itthon előtte, de az oktatóval mégis más volt. Nem tudtam, hogyan kanyarodjak, mit nyomjak olyankor...a fejemben összeraktam mit hogyan, ahogyan Te is írtad..össze kell hangolni a lábmozgást.

Közben már az oktató más témáról is beszélt, de nem igazán bírtam rá figyelni.

A rutinpályán kb fél órát voltam, utána kivitt a forgalomba. Nekem nagyon tetszett:) Én lefulladtam 1x az elején, mikor a csúsztatott kuplungot gyakoroltatta velem. Túl hamar engedtem fel. Olyan nekem is volt, hogy összekevertem a pedálokat xd kuplung féket akartam és gáz lett xd

2017. okt. 29. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én végülis nem a pedálokat kevertem össze, hanem hül.yén tartottam a lábamat és a jobb lábfejem egyszerre volt a gáz és fék felett és rányomtam. :D Viszont jó párszor összezavarodtam én is, nem tudtam hirtelen mit nyomjak, mit ne, úgyhogy nem csináltam semmit. Szerintem a figyelemelterelő dumát is direkt nyomják, tudnunk kell úgy is figyelni, ha beszélnek hozzánk. Az oktató viszont nagyon profin elvezette ilyenkor is a másik ülésről egy kézzel az autót. :D
2017. okt. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kb 10 perc utàn mentem ki a forgalomba , nem fulladt le a verda pedig benzinesen tanultam .
2017. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!