Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavarja a lányokat a...

Miért zavarja a lányokat a felhajtott wc ülőke?

Figyelt kérdés
A lányokat miért zavarja ha fel van hajtva az ülőke? Nekünk fiúknak miért kötelességünk mindig lehajtani? Én úgy vettem észre hogy a lányok figyelmen kívül hagyva ülnek rá a wcre és basznak le azért mert nem nézték meg hogy fel/le van e hajtva az ülőke. Nekünk ugyan annyi mint nekik, mi fiúk fel ők lányok le hajtják. "munkamegosztás". Aki tud értelmes választ adni hogy miért zavarják őket ez ennyire az legyenszíves leírni mert már rohadtul kezd idegesíteni. :)

2017. okt. 30. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Zseniális kérdés, gratulálok! Ez már nekem is eszembe jutott, így veled együtt várom az okos válaszokat.
2017. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az az alap, hogy a wc TETŐ is le van hajtva.


Mert nem kell, hogy tátongjon a klotyó.

2017. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Kènyelmetlen ráülni ülőke nèlkül.

Lányból vagyunk. :D

2017. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert így szebb és nem jön a büjdös belőle, mondom ezt fiúként
2017. okt. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pontosan ezt mondtam hogy, előbb nézd meg mire ülsz rá, én nem a teljes wc tetejéről beszélek hanem csak az ülőkéről szóval ha azt lehajtom ugyan olyan büdös lesz.
2017. okt. 31. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
az a nő akinek elég az ülőke lehajtása az igénytelen, persze sokan már ennek is nagyon örülnének
2017. nov. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy miért zavarja?

Te hajtottad fel, te is hajtsd vissza!

Legyünk már tekintettel a másikra is ember!

2021. nov. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!