Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit zavar a fogkrémes tubus...

Kit zavar a fogkrémes tubus és a wc ülőke ha?

Figyelt kérdés

ha a fokrémes tubus középen van megnyomva és ha a wc ülőke nincs lehajtva.Engem ez nem zavar pedig sok lány nyavajog ezért.Én konkrétan szeretem a tubust középen kinyomni ráérek akkor a végéről vezetni a krémet ha már kevés van benne de mikor televan és a végéről kell vezetni akkor a súly lehúzza és kényelmetlen,mondjuk amikor a barátommal együttéltem akkor "alkalmazkodtam" mert ő a végéről szereti nyomni:DD

a másik a wc ,most ennyi erővel a fiúk is szólhatnának hogy miért nincs felhajtva:)

bocsi hoyg iylen badarságokkal jövök de most ez eszembe jutott amikor a fürdőszobában voltam.

titeket ezek zavarnak? vagy ezenkívűl más apróságok?

köszi

21/L

kort is írjatoK!


2011. jún. 20. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarnak az ilyesmik, amíg a fontos dolgokkal minden rendben van, addig nem problémázom apróságokon. Ha nincs minden rendben, akkor sem :D Nem érnek ezek annyit, hogy az ember felhúzza magát rajtuk :)

A párom ellenben minden ilyen apróságok kiakad, ha nincs a zuhany visszaállítva a csapra vagy ha valaki elhasználta a vécépapírt, és nem vitte ki a gurigát...

Ja egy dolog zavar: ha a szemetes mellé rak le szemetet, pl. ásványvizes üveget. De ez is csak akkor, ha akkor viszem le, hogy már sehogy nem fér bele az üveg a zacskóba, és ilyenkor általában sok darab van mellette és nem tudom egy körrel levinni.

2011. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és 22N
2011. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
engem az szokott zavarni ha letörik a nyitófület a sörösdobozról, amikor még iszok belőle:D
2011. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

na mondjuk a gurigás dolog tényleg kellemetlen lehet ha már pont szükség lenne rá.

köszi:)

2011. jún. 20. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Én eddig nem is tudtam róla, hogy van olyan h valaki elölről vagy hátulról nyomja a tubust:D őszintén azt sem tudom én honnan szoktam nyomni, de majd este megfigyelem:D


A wc-vel kapcsolatban... attól függ hogy érted. mert két része van a wc tetőnek. egy amin ülünk, egy pedig amit ráhajtunk. szerintem, ha semmi sincs lehajtva akkor egyszerűen taszítóan csúnya a wc, még ha patyolattiszta, akkor is. de a felső tető ha nincs lehajtva az csak akkor zavarna, ha drága pénzért vennénk valami nagyon szép színes, mintás ülőkét


22L

2011. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem csak én vagyok "rendetlen". Most már újabban a fiúk pedánsabbak, mint a lányok, úgy látszik :)

Én a mosogatás körüli melót utálom (elpakolás utána, stb), párom ezért szokott nyavajogni, hogy egy szál cigit kaja után el merek szívni és nem állok neki mindjárt mosogatni, elpakolni.. mondtam már neki, hogy akkor álljon össze egy mosogatógéppel :) 25/L

2011. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát ez vicces:) na látom titeket lányok ezek nem nagyon zavarnak nézd már még a férfiak "igényesebbek"

amúgy a wc űlőkével kapcsolatosan ha teljesen fel van hagyva az nem zavar

2011. jún. 20. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ülőke nem zavar (de az, hogy a pasim cigicsikkel körbedobálja a vécét, az igen).Az sem érdekel, hogy hol nyomja meg a tubust, de hogy a kupakot nem tekeri rá vissza, az igen.A szemetet ott dobja el a lakásban, amerre jár, teleköpködi a csapot és zselét is belefolyatja, de nincs 2 perce, hogy leöblítse, mire már odaszáradt akkor kell nekem letakarítani.

Ja és én vagyok a hisztis, hát kösz.

(bocsi, ez csak úgy kijött, eredetileg csak a kérdésre akartam válaszolni.:D)

2011. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
23:28-as elég igénytelen a barátod már bocs, joggal vagy felháborodva:S
2011. jún. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!