Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érthető ha meg akarok halni?

Érthető ha meg akarok halni?

Figyelt kérdés
Teljesen részletezni nem tudok mindent mert nagyon hosszú, de tegyük fel hogy igazat mondok! Az életem egy katasztrófa, a családom egy nagy nulla, senkire nem lehet számítani de még egy értelmes szót se váltani, igénytelenek, pokollá teszik az ember életét, a lakásunk olyan mint egy szeméttelep (Tényleg olyan!!) Vannak bent tartva állatok és nem takarítanak fel utánuk ha bepiszkítanak se... Én egy darabig csináltam de már nem lehet őket utolérni. Bezárkózok a szobámba és ki se jövök onnan, mikor dolgozásból hazajövök ahogy belépek az udvarra minden nap el tudnám magam hányni, de nem lehet a dolgok ellen tenni mert ha az ember valaminek nekiállna, le van hurrogva stb. Elköltözni egy jódarabig nem tudok, amiért sajnos én vagyok a hibás így ebben kéne élnem. Emellett a kinézetem borzalmas, normális ember az életben szóba nem állna velem. Tényleg. Emellett meleg is vagyok, ami nem zavar de tudjuk mennyire elfogadóak az emberek és akárhogy is sok nehézséget okoz. Állandóan hazudni kell ha megkérdezik van e barátnőm, ha nem miért nincs, én meg utálok hazudni. Egy szerencsétlenségnek tartanak hogy közel harminchoz nem volt még senkim, pedig ha tudnák hogy miért nem... Próbáltam évekig változtatni a gondolkodásomon de nem megy, gyógyszert nem akarok szedni mert az nem megoldás és előbb utóbb az ember bekattan tőle. Emellett tele vagyok betegségekkel van amelyik csak kellemetlen de valamelyik nagyon fájdalmas. Barátaim nem igazán vannak mert hozzánk nem hívhattam sose senkit, meg sajnos nem tudok önmagam lenni a fentiak miatti gátlásaim miatt. Haverok vannak de ennyi. Nem panaszkodásból írom, csak érthető ha nincs több energiám? Életkedvem? Vagy gyenge vagyok?
2017. okt. 31. 01:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Érthető, de azért első körben próbálj meg elköltözni öngyilkosság helyett.
2017. okt. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a bajod, apa, hogy szereted sajnáltatni magad, ahelyett, hogy változtatnál a nyomorúságos életeden. Sajnáltatni magad egyszerűbb.


Nőj fel végre, elmúltak már a tiniéveid, amikor még menő volt ez a kürvanagy világfájdalom.

2017. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Neked meg az a bajod hogy nem vagy normális :) Ki az apád? Már bocs. Honnan tudod hány éves vagyok? Amúgy meg senki nem sajnáltatja magát, kérdeztem valamit, amiben nem voltam biztos, és leírtam a történetem. Egyébként meg amíg nincs valaki az én helyzetemben, ne ítélkezzen. Normális választ várnék hogy ilyen esetben érthető ha más már nem jut eszembe.
2017. okt. 31. 14:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Visszavonom, tényleg leírtam a korom.. sorry. De a többit tartom.
2017. okt. 31. 14:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként milyen jogon ítélkezel? Szerintem marhára nem vagy a helyemben.
2017. okt. 31. 14:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Elmondtál magadról egy csomó mindent, majd feltettél egy kérdést. Én elolvastam, amit írtál és válaszoltam. Őszintén. Ez a véleményem, te kérted ki.


Ha nem tetszik, akkor írd ki a kérdéshez, hogy csak sajnálkozó válaszokat kérsz.


Teljesen mindegy, hogy beszólsz-e vagy nem. Abból, amit leírtál, nekem az jön le, hogy egy önsajnálatba belecsömörlött, mártírkodó, magatehetetlen fickó vagy, aki folyton csak a kifogásokat keresi, hogy miért ne változtasson semmit.


És nem, nem érthető, mert ha egy csöpp vér lenne a pucádban, saját lábadra állnál és elkezdenél végre élni - amíg még lehet. Te viszont inkább csendben nyafogsz a sarokban. Nem érthető, de leszarható.

2017. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké hát nem volt célom a sajnáltatás, attól nem leszek előrébb... Ezt le is írtam de ezekszerint a szövegértésed nem valami jó. Azt is leírtam hogy nem tudok mindent elmondani mert nagyon hosszú lenne. Meg tudod az van hogy kkk*urvára nem vagy a helyemben, én úgy érzem amit tudtam megtettem. Nem is erre irányult a kérdés, de butaság volt felrakni, gondolhattam volna hogy érzelemhiányos empátiaszegény válaszok jönnek majd rá. Kívánom hogy legyen tökéletes életed és ne kelljen semmi ilyesmit megtapasztalnod. Bár te biztosan mindenen felül állsz, és nem küldene a padlóra a folyamatos kudarc. Gratulálok neked! Egy hős vagy.
2017. okt. 31. 16:06
 8/10 A kérdező kommentje:
És nem az volt a kérdés hogy kinek mi a véleménye hanem hogy meg lehet e érteni vagy adott illetőt (válaszolót) nem érintenék e rosszul ezek a dolgok. De nem lett volna azzal se baj amit írtál, ha normálisan írtad volna. Mindegy nem akarok senkit meggyőzni, ilyen szinten teljesen mindegy nekem, ki mit gondol.
2017. okt. 31. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:

"én úgy érzem amit tudtam megtettem"

Ezt csak bemagyarázod magadnak, mert így egyszerűbb. Mindent megtettél? Ugyan már! Minden... Tudod mi a minden? Másik ország, másik földrész, teljesen más élet - és ez még mindig kibazsottul messze van a mindentől. De te a seggedet sem emelted meg.


"gondolhattam volna hogy érzelemhiányos empátiaszegény válaszok jönnek majd rá"

Tele vagyok empátiával, apa, de attól, hogy jajdeszarneked, nem leszel előrébb. Bár azt hiszem, nem is akarsz...


"Kívánom hogy legyen tökéletes életed és ne kelljen semmi ilyesmit megtapasztalnod."

Apa, én nem fogom elmesélni az életemet, de voltam lejjebb. Meg feljebb is. Sokkal. És mindig fel tudtam kelni, újra tudtam kezdeni. Te nekem ne kívánj semmit, mert nem elég élénk a fantáziád ahhoz, hogy újat tudj mondani. Ne velem foglalkozz, hanem magaddal!


"Bár te biztosan mindenen felül állsz, és nem küldene a padlóra a folyamatos kudarc."

Nem a padló az érdekes, hanem hogy van-e benned erő, hogy feltápászkodj. Benned nincs.


"Egy hős vagy."

Lófazst. Csak én az önsajnálat meg a hiszti helyett TETTEM valamit azért, hogy jobb legyen. De ismétlem: nem velem kéne foglalkoznod, hanem magaddal. Tettleg.


"De nem lett volna azzal se baj amit írtál, ha normálisan írtad volna."

Ennél normálisabban nem lehet megírni azt, hogy hagyd abba a kibazsott sajnálkozást, hogy milyen szar neked.

2017. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez elég rémálomszerű, amit leírtál,én megértelek
2017. nov. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!