Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Taxi-nál fizetni kell a...

Taxi-nál fizetni kell a visszautat? Tehát pl Pestről elmegyek taxival szegedre, de nem akarok visszajönni, akkor a visszauttal mi lesz? A taxis állja? Remélem érthető?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezen gondolkodtam én is... de egyáltalán ki az a hülye aki taxival menne Pestről Szegedre? Kissé drága, annyiból már helikoptert is hívhatsz, lehet olcsóbb is XD
2010. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A visszaútnál keres egy hozzád hasonló ökröt, aki ilyen távolságot taxival tenne meg, és így állja az utas a visszautat. XD Szervezés kérdése :D:D
2010. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, miért fontos neked Pestről Szegedre pont taxival menni?
2010. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy régebbi pasim még 11 éve taxival ment Pestre Miskolcról. Sürgős volt neki, sietett, 30 ezret fizetett.
2010. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A visszautat is bleépítik az árba.
2010. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocs, beleépítik.
2010. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az csak egy példa vot, irhattam volna bármit. Tehát akkor duplát fizet az ember vagy sem? Vagy akkor ott marad helyben és keres valakit aki abba az irányba menne ahonnan indult a taxi? nem hinném
2010. jan. 9. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abból a pénzből, amit perkálsz neki, simán hazamegy, és úgy se jár rosszul. :P
2010. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!