Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek érthető hogy nem...

Szerintetek érthető hogy nem akarok a szüleimmel nyaralni menni? Miért sértődnek meg?

Figyelt kérdés
Lefoglaltak 1 hét nyaralást a Balatonra, és minden áron azt erőltetik hogy menjek el velük hármasba. Szeretem őket, de nekem ez kész rémálom lenne. 2 hét szabadságom lesz csak nyáron, annak a felét nem szeretném erre "elpazarolni". Ugyanis olyan szabályaik vannak, hogy alkoholt és cigit nem fogyaszthatok az ő közelükbe, és nem mehetek el egyedül sehová a környéken egy idegen településen, főleg nem éjjel. Tehát vásárolgatás, esti bulizás, mind kilőve. Annyiból állna az egy hét hogy eszünk, strandolunk, elmegyünk városnézésre, tv-t nézünk. Én nem ezzel szeretném tölteni a szabad hetemet, hanem inkább a párommal, a barátnőimmel, szabadon. Azt nem engedik hogy hozzak bárkit, úgy elmennék ha jöhetne a barátom, vagy egy barátnőm, de erről hallani sem akarnak.
2014. ápr. 5. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg, hogy lemész 2 vagy 3 napra, de a többi időre már lefoglaltatok egy utazást a barátaiddal vagy valami.
2014. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, Apa kerek perec megmondom nem akarok veletek menni, mert semmit nem engedtek meg stb stb...." Amúgy hány éves vagy?
2014. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2014. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
22.
2014. ápr. 5. 17:17
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne menj velük, őszintén mond meg, hogy nem akarsz, nem vagy gyerek már. 22 évesen, nálam már nem szóltak bele, hogy hova mehetek...sőt, akkor már nem is tudtak volna, mert nem velük éltem.
2014. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

22 éves vagy?


Én akár, biológiailag legalább is, a Mamád lehetnék, de én sem mennék e helyedben ilyen feltételek mellett.

barátod miért nem mehet? Vele tudnátok este szórakozni menni, ha a szüleid nem akarnak, csak pihizni.


1 hét családi nyaralást egyébként ki lehet bírni, ha több időd lenne. Azért pár napot töltsél velük, aztán gyere haza. Mégis melyik az a Balaton melletti település, ami olyan veszélyes lenne este? LOL


Én a te korodban külföldre mentem egyedül 1 hónapra.


Én a szüleimmel manapság is szoktam nyaralni menni 1 hétre, elég lájtos módon, tehát nincs buli, elmászkálás, stb, de 1 hetet ki lehet bírni, és nagy különbség kettőnk között, hogy nekem van időm más dolgokra is, tehát nem 2 héttel kell gazdálkodnom.


Felnőtt vagy. Mond meg, hogy a pároddal már van programotok, de pár napot szívesen velük töltesz, de egy hetet nem.

2014. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Mondd meg egyszerűen, hogy köszi, nem szeretnék menni. Ilyen egyszerű. És ne menj.
2014. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem már az is necces, hogy 22 éves korodban meg tudják akadályozni, hogy elmenj vásárolgatni vagy szórakozni egyedül, ha ahhoz van kedved. Én ennyi idős koromban kinevettem volna a szüleimet, ha ilyesmivel jönnek. Szóval először fel kellene nőni, aztán kinyitni a szádat, és megmondani, hogy mit akarsz. Azt is megmondhatod nyugodtan, hogy aktívabb nyaralásra vágysz, ha mindenáron veled akarnak lenni, szálljatok meg egymás közelében, te mész barátokkal, aztán időnként átugrotok egymáshoz csevegni vagy enni. Meg a parton is lehettek együtt, amikor épp mindenki strandolni akar.
2014. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

"cigit nem fogyaszthatok az ő közelükbe"


Ha távol vagy tőlük, akkor se "fogyassz cigit"!!

2014. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

4 éve 22 évesen már nem is éltem a szüleimmel...


( de voltam velük nyaralni a párommal)


Kerek perec megmndanám, hogy nekem nem alkalmas, más dolgom an.. H megsértődnek ezen, akkro meg..

Máskr megkérdezne róla, és nem tények elé állítanak ..

2014. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!