Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szerintetek mi a véleményet...

Soma9111 kérdése:

Ti szerintetek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem az a kérdés, hogy A nők-lányok, azok maga az embert szeretik, vagy ami kell nekik?

Ugye egy lányt, törődéssel, szeretettel, szerelemmel, oda figyeléssel, lehet megfogni, illetve megtartani.

Ha már egy fiú nem úgy törődik vele, ahogy kéne, egyből mennek máshoz, akkor ez alátámassza, hogy nem is maga az embert szeretik, hanem maga a törődést csak (Érdeket)

Alátámassza az is, hogy egy 20. éves lánynak miért kell 30-35-40 éves koma, nyilván azért mer, az tud biztonságot nyújtani neki.

Pénz, ház, kocsi, munka, meg tapasztalt, akkor ez is érdek maguk részéről, mer, tudják, hogy a kis Huszon évesek, nem tudnak nekik sok mindent nyújtani.

(Vagy csak szimplán a koruk miatt van ez, hogy fiatalok, és azt hiszik ez a jó. Lányoknál)

Itt a kérdés az lenne, hogy Ti szerintetek mi a véleményetek erről?

Igazam lehet? Vagy tévedek?

És itt nem a lányokat nőket akarom szidni ebbe a szövegbe! Félre értés elkerülésében

Csak rá szeretnék jönni, hogy is vannak ezek a dolgok, és arra szeretnélek titeket kérni, hogy aki ír kommentet, az írja mellé (akinek pl. xy a felhasználóneve, hogy lány-nő, fiú-férfi, hogy tudjam, ki mit gondol erről.

Így jobban ki Lehet vesézni, de most főként a lányok kommentjét, kérem, hogy hogy látják ezt, hogy van-e ebbe igazság, vagy csak egy kósza gondolat a fejemben, ami lehet nem igaz.



2017. okt. 31. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem az a véleményem erről, hogy egy kalap alá veszed a világon élő összes nőt - magyarul általánosítasz, ami teljesen értelmetlen, hiszen a nők nem egyformák (szerencsére).


Továbbá az is a véleményem szerintem, hogy katasztrofálisan írsz, én már csak emiatt gondolkodás nélkül elhagynálak.

2017. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel nem mentem sokra.
2017. nov. 6. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet mindenki elég okos, hogy megértse, miért ökörség általánosítani.
2017. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jóóóó Legyen!!!!

Tisztelet a kívétel.... akkor akik ezt csinálják úgy írom!!! az igaz vagy sem?

2017. nov. 9. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!