Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova menjek tovább tanulni?

Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

A városunkban van két gimnázium. Az egyiket tudom, hogy oda biztosan nem szeretnék menni. A másikon gondolkozom, vagy azon hogy elmegyek egy másik városba. De a családom le akar beszélni arról hogy kolis legyek....mondván hogy semmi értelme ha itt is van egy gimnázium ahol ugyanazt megkapom mint máshol. Ez igaz, de én ennek ellenére is el szeretnék menni. Jól tudok rajzolni és érdekelnek a művészettel kapcsolatos dolgok de nem tudom melyik középiskola a legjobb ahol ilyen képzés is van....

Nektek mi a véleményetek erről? Voltatok kolisak? Megéri? Vagy tudtok esetleg olyan gimnáziumot ahol van művészeti képzés? 14/l



2017. nov. 3. 11:17
 1/2 anonim válasza:

Nem feltétlenül kell kolisnak lenned. Ott a bejárás is, igaz az kicsit macerásabb, korán kelés, ingázás, késik a busz, vonat. Én nem voltam kolis, igazából nem is szerettem volna. Sok érdekes dolgot hallani mostanában róluk, szóval megtudom érteni a szüleid. Most ne érts félre, nem lebeszélni akarlak.

Másrészről, ha tényleg érdekel a művészet és ezt akarod csinálni akkor ne hagyd hogy lebeszéljenek róla. Ez a te életed, csináld azt amit szeretnél, persze normális körülmények között :)

2017. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. nov. 6. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!