Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon ezt hogy értette?

Vajon ezt hogy értette?

Figyelt kérdés

tegnap, összevesztem egyik kedves barátnőmmel. és mindeddig énfutottam utána.. akárhányszor összevesztünk, mindig énsírtam, mindig énbántam meg a dolgokat. (még akkor is, mikor nem én voltam a hibás). és van egy másik barátnőm. akivel jártam.. (csaj vagyok, biszex.. nem kell lehurrogni, nem ezt akarom hangsúlyozni) és akivel jártam, az most egy igen jó barátnőm, akármennyire is szeretem. és azt mondta nekem, hogy: aki után én futottam, az utánam fog futni.. még én is. (azaz ő).. ezt hogy értette? mert az tény, hogy én futok a csaj után.. (a volt csajom után.) mert nem tudom elfeledni.. szeretem. én ezt úgy értelmeztem, hogy ő is fog utánam futni? vagy hogyan van most ez?..:)

köszönöm,a NORMÁLIS válaszokat.


2010. máj. 30. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

MIvan?!

írd le érthetőbben ez túl bonyolult..

2010. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy az egész bonyolult. ez egy háromszög.. egy baráti háromszög.. van x, y, és én.. (neveket nem írok).. y-nal jártam, de szakítottunk, azóta barátok vagyunk.. x-el tegnap összevesztem.. lényegtelen, hogy min.. és y írta, hogy 'aki után én futottam, az utánam fog futni.' ezt arra értette, hogy mindig én futottam x után.. mindig én kértem tőle bocsánatot.. satöbbi.. és utána írta, h 'vele is így lesz'.. szóval ezt úgy értette, h most én futok utána, és valamikor ő fog utánam futni?

~ ha így sem lehet érteni, akkor sajnálom.. jobban nem tudom elmagyarázni.

2010. máj. 30. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!