Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit is jelent? Hogy értette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit is jelent? Hogy értette ezt a végén? és vajon jól reagáltam?

Figyelt kérdés

ma vásároltam anyámmal a közeli bevásárlóközpontban.

18éves lány vagyok.

Kezemben volt a kosár, és végigmentem az üdítő-italos soron, mert kerestem az energia italt.

És ott áltt 2 árufeltöltő srác, megláttam és elkezdik:

"Mijáúúú"

Ránéztem az egyikre és automatikusan elmosolyodtam:) És hallotam hogy mondják, hogy "szija cicca..."

Továbbmentem...

de rájöttem hogy elfelejtettem meggylevet venni:D

szóval visszakellett mennem, bár nemnagyon örültem neki.

Akkorra a másik srác már elment onnan. És keresem az üccsit, erre mondja a srác miközben pakol:

-Mit felejtettél itt?

Nagyon meglepődtem, de mondom neki:

-Jaaa, meggylevet keresek, de nem találom.

erre odajön hozzám hogy ő majd segít keresni:D

Mondja poénosan:

-Én nemis tudtam hogy van olyan, soha életemben nem láttam még...és nézi a polcokat.

Mondom neki, megpillantva a dobozát:

-hmmm...én már látom is.

És levettem a polcról.

erre ő:

-Hát itt dolgozom, de te mégis többet tudsz mint én(mosolygott)

Mondom:

-Ja, szoljál és megtanitalak megkeresni(mosolyogtam)

Erre ő:

-Másra is megtaníthatnál.

DE erre már nem feleltem semmit, mert addigra odaért anyám és kb tiszta vörös lett a fejem.


2010. okt. 9. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
???
2010. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:D Ez tök jó volt elolvasni, jól reagáltad sztem teljesen, hogy hogy értette? Szerinted? Add meg a számod, vagy az MSN-ed, amúgy meg dugjunk!!! Ezt.
2010. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem csak simán le akarna fektetni.Én már a szia cicára se mosolyogtam volna.Egyébként kb minden 3.csajnak nyomhatják gondolom :S Nem szabad komolyan venni őket.
2010. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

akkor volt egy jó napja:D amugy se volt az esetem a srác, csak jólesett, h leszolitott:D

de nemvagyok az az ilyenfajta ismerkedős tipus

2010. okt. 9. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
gagyi a srác
2010. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen pasiknak teljesen mindegy,csak nő legyen,őket csak a f@rkuk irányítja.Ezt nem azért írtam,mert le akarlak szólni,isten ments,csak hát ők ilyen nőcsábász hülye gyerek típusok,akik legszívesebben mindenkit megfektetnének,aki az útjukba kerül,és még ki is néz valahogy...
2010. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!