Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megfog haragudni szerintetek?

Megfog haragudni szerintetek?

Figyelt kérdés
Szombaton a közeli városban lesz egy gyereknapi program. Egyik barátnőm rám írt msn-en hogy elmennék-e vele. Persze igent mondtam. De az a baj hogy a legjobb barátnőmmel még nem beszéltem erről, félek hogy megharagszik. Tavaly is ugyanazzal a csajjal mentem, akivel most is fogok, és akkor is eléggé megharagudott rám bnőm. Azért mondtam igent most is a másik csajnak mert vele alig találkozok, nem egy iskolába járunk, míg a legjobb bnőmmel igen. Vagy nem tudom hogy az megoldható-e hogy nem hozom fel legjobb bnőmnél ezt a témát, hát ha eszébe se lesz a gyereknap és akkor nem lesz belőle gond. Szerintetek? :)
2010. máj. 30. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
menjetek el hárman! lehet hogy a két barátnőd jól kijönne egymással...
2010. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jajj tényleg azt elfelejtettem leírni h a 2 bnőm nincs vmi jóba :S
2010. máj. 30. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

hát.. sunyíthatsz is hátha nem jön rá.. de ha mégis megtudja akkor lehet h jobban megharagudna..

ha esetleg megpróbálnád elmondani neki, hogy a másik barátnőddel kevesebbet találkozol, és szeretnél most vele lenni egy kicsit az nem működne?

2010. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nem engedi hogy mással is csinálj programokat,és megsértődik,messze nem a legjobb barátnőd... én legjobb barátnőmmel ilyen hülyeségeken sosem vesznénk össze,és még ha kicsit rosszul is esne,hogy mással megy,normálisan megbeszélnénk,nem sértődnénk meg..
2010. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!