Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon megfog haragudni vagy utálni a barátom ha elmondom neki hogy nekem fertőzésem van. (kb 4-5 napja) és úgy feküdtünk le? Nagyon utálni fog? :' (

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy már észrevette... ;)
2011. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De akkor mondta volna nem?( meg amúgyis tegnap voltunk együtt)

És ha én elmondom neki nagyon megfog haragudni?:S

2011. jan. 20. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen fertőzésed? Ha HIV, akkor talán haragudni fog, de ha gomba akkor nincs oka haragudni, ha nem tudtál róla. Ha tudtál róla amikor lefeküdtetek, akkor egyszerűen idióta vagy.
2011. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát ilyen folyásom van de már amugy kaptam kúpot is meg már "kezelem" magam, nemsokára sikerül ebből "kigyógyulni..

annyira h.lye vagyok :S

2011. jan. 20. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

hát ilyen folyásom van de már amugy kaptam kúpot is meg már "kezelem" magam, nemsokára sikerül ebből "kigyógyulni..

annyira h.lye vagyok :S"


Hát tudod az a jó ezekben a fertőzésekben, hogy lóóóó*aszt sem ér, ha te kikúrálod magad, de közben szexelsz a pároddal. Ugyanis elkapja, aztán mire kigyógyulsz, megint visszapasszolja neked. És így labdáztok vele.

Hát jó szórakozást hozzá.


Egyébként szerintem gerinctelen dolog, hogy nem szóltál neki. Most szépen vidd el őt is az orvoshoz, mert lehet neki is kell gyógyszer.

2011. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem kell túlparázni a dolgot. mondd meg, hogy azután vetted észre a fertőzést, hogy lefeküdtetek. a pasik szinte sose kapják el az iylesmit, volt h én is voltam így együtt véletlenül a barátommal többször is, elment orvoshoz később, és kiderült, h neki semmi baja nincs. egyszeri alaklomtól neki nem hiszem h baja lesz, max akkor gáz, ha téged visszafertőz, de nem hiszem.

különben a folyás nem mindig jelent nagy gondot, az a gázabb ha viszket is, de jól teszed h kezeled magad.

2011. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!