Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üzletkötő szeretnék lenni,...

Üzletkötő szeretnék lenni, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,májusba végeztem az iskolával.Érettségim,és Kereskedelem/Marketing végzettségem van.Jó ideje nézegetem a munkákat több kevesebb sikerrel,de most már jó lenne valami állandó.Ahol tanultam a kereskedelmet ott azt mondták,hogy ezzel a végzettséggel elmehetek üzletkötőnek.Eddig az összes állás hirdetésnél csak azt láttam,hogy árufeltöltőt,pénztáros stb keresnek.Na most én nem ilyet szeretnék dolgozni,nem egyszerű bolti eladónak tanultam.Az érdekelne,hogy mi a menete annak,hogy üzletkötő pozícióba tudjak elhelyezkedni?Hogyan kezdjek hozzá ? Válaszokat előre is köszönöm !
2017. nov. 4. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Területi képviselő néven keresd, csak érettségi és jogosítvány kell hozzá. Jutalékos, annyit keresel, amennyi üzletet kötsz. A határ a csillagos ég!
2017. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ahol tanultam a kereskedelmet ott azt mondták,hogy ezzel a végzettséggel elmehetek üzletkötőnek"

Na ez kb. olyan, mintha azt mondták volna, hogy elmehetsz utcaseprőnek.

Üzletkötésre nagyon kevés ember alkalmas, és a végzettség az égvilágon semmit sem jelent. Stadler Józsi bácsi 8 osztállyal is tudott üzletet kötni, más meg még 3 diplomával sem tud.

2017. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nem mind1 hol, és milyen üzletkötés....mert nagyon sokszor ez inkább erőszakos rábeszélés, és kínos erőlködés. Főleg, hogy az Üzletkötőzés/Értékesítés sokszor arról szól, hogy add el eszkimónak a jeget is amihez sokaknak nincs gyomra...ezért vagy olyan céget kell keresni ahol cégekhez jársz meglévő ügyfelekhez néha újakat begyűjteni, vagy olyan "házalósat" ahol pl egy adott szolgáltató átvesz egy másik szolgáltatótól területet, ha mondjuk olyanban gondolkodsz, hogy netet, tv szolgáltatást ilyesmivel foglalkozz...
2017. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!