Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem bírom már tovább! Meg...

Nem bírom már tovább! Meg akarok halni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleimmel élek. Az anyám folyton csicskáztat, a pofámba vágta hogy a lánytestvéreim milyen tiszták, mert hogy ők mindent megcsináltak neki, és hogy nekem kéne mindent csinálni, mosni, főzni, takarítani. A tesómnak a feleségével főzet. Egész nap csak jönnek a rokonai, és csak piszkítani tudnak. Az anyám folyton megaláz, mások előtt is. Olyanokat mondd hogy nem csinálok otthon semmit. Mikor elmennek otthonról mindíg én szoktam takarítani, de ha otthon is vannak akkor is. De nem tudom miért nem veszi észre... vagy egyszerűen csak vak.

Rosszul vagyok hogy minden nap ezeket kell néznem és elviselnem, hogy egy házban élek velük. Mindig szidnak, gúnyolnak, és próbálják megkeresíteni az életem. De már nem takarítok mert elegem lett. Ha tisztán megcsinálom, pár perc alatt olyan lesz ismét, mintha hozzá sem nyúltam volna. Én már nem bírom tovább, annyi fájdalmat kaptam, lelkileg halott vagyok.

Mit tegyek?



2017. okt. 31. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A meghalást halaszd a legvégére. Pár évtizedet még várj vele!

Mennyi idős vagy? Ezt azért kérdezem, mert jó lenne tudni, van-e lehetőséged arra, hogy kikerülj ebből a körből.

Ha reális képet festettél, akkor nem sok esélyed van arra, hogy megbeszéd vele, hogy ez neked mennyire fáj.

2017. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd, mondogasd magadnak, hogy én erősebb vagyok annál, hogy megöljem magam. Nem tudom hány éves vagy, de amint esélyed lesz vissza se nézz, hacsak nem sikerült valahogy leülni és megbeszélni. Ne dobd el az életed, mert most éppen rádszakadt az ég, hidd el, annál sokat többet ér. Ez csak ideiglenes, a halál viszont nem.
2017. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!