Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fogszabályzó szépséghiba?...

A fogszabályzó szépséghiba? Téged zavar?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
hát van olyan csaj akinek kifejezetten jol tud állni ;)
2010. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bíztató...:D
2010. máj. 30. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:

a fogszabályzó a jövő reménysége

18/F

2010. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szépnek, nem szép, de attól még nem zavar. :)
2010. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt fogszabályzóm, és előtte tök féltem, hogy mi lesz, milyen csúnya leszek, nem kellek senkinek, stb. Feltették, és megszerettem :D A fogszabályzós időszakban is megtaláltak a pasik.. Sőt, akkor jöttem össze a mostani barátommal (már több mint 1,5 éve).. Nekem azóta már levették, de barátnőimnek is van és egyáltalán nem gáz. Ők is találtak fogszabályzósan ugyanúgy pasit maguknak. Ha nem konkrétan a pasizástól/csajozástól (nem tudom fiú, vagy lány vagy-e) félsz, akkor meg mástól nem kell félned. Aki beszól az egy idióta óvodás. De én még nem találkoztam ilyennel, aki beszólt, csak olyan 11-2-3 évesek, és fiatalabbak között..

És a másik oldal, ha fiú vagy: én ha meglátok egy fiún fogszabályzót, egyáltalán nem jut eszembe, hogy úúú de gáz, nézd már, ez fogszabályzós.. Meg hogy nekem nem kellene, mert az. Ok, vannak akiknek nem jön be, meg ez kizáró ok. De nekem ez egy teljesen semleges és természetes dolog. Kb mint a szemüveg..

17/L

2010. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lány vagyok.:D

igen az idősebbeket tényleg nem zavarta. eddig csak két bunkó szólt be de ők is inkább csak röhögtek rajta szóval inkább én is poénkodtam vele.

2010. jún. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!