Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves fiúk. Ha a lány elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk. Ha a lány elvileg jól csókol, titeket zavar a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért zvar? Nem a foszabályzódba lesznek szerelmesek. A fenekedbe, meg a melledbe. Fogszabályzó? Kit izgat?
2011. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
engem nem, csak kíváncsi lennék, hogy vajon a fiúkat zavarja-e ez a dolog...
2011. okt. 8. 17:36
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Előzőnek üzenem, h veletek ellentétben mi fiúk tudunk a lányok belsőjébe is beleszeretni, nemcsak a külsejükbe. Ebből következik az is, h nem zavar a fogszabályzó :)
2011. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
17:36 köszi :)
2011. okt. 8. 17:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Én imádom a fogszabályzós csajokat! :)

De valahogy sose jön össze fogszabályzós csajjal... :(

2011. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem még anno zavart egy kicsit, de nem egy egetrengető probléma, pár csók után hozzá lehet szokni :)
2011. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én is fogszabis vagyok, engem nem zavar csók közben, csak arra lennék kíváncsi, hogy esetleg a barátomnak más/nem olyan jó érzés...
2011. okt. 8. 17:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaj, de aranyos vagy. Akkor én meg üzenem, hogy én is a belsőt nézem. De hazug lennél, ha azt mondod nem érdekel a fenék vagy a mell! B*zi vagy? Nem hinném. Akkor meg csak legozol?XD Hazugság lenne, ha te se vennéd észre a külsőt és nem vonz. Nem kell megjátszani a szentet:) Mutathatok neked olyan lányt akitől azonnal elfordulnál. Nem kell engem kijavítanod, mert minden férfi azt akarja!! Te se legozni jársz egy lánnyal. Szóval én azt mondom, hogy pontosan fenék és a mell ami egy férfit érdekel még ha a belsőt szeretjük. Nem mondtam azt, hohgy hidegen hagy a belső. Számomra igen is fontos a belső. De te nyálas kis b*zi lehetsz aki a naív lányokat csábítsa, nem? Én legalább őszínte vagyok.
2011. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
17:44 Na a hozzád hasonlók miatt gondolják azt a csajok, h nincsenek normális férfiak, és mind a külsőt nézzük. Ennyi :P
2011. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem vagyok az a legszebb lány, de a barátom mégis velem van, pedig mással is simán lehetne, éppen ezért akarom, hogy jól érezze magát, amikor velem van. és néha félek, hogy rosszul érzi magát csók közben a fogszabim miatt.. :/
2011. okt. 8. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!