Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha még nem érkezett...

Mit tegyek ha még nem érkezett meg az Aliexpressről rendelt csomag, de nemsokára lejár a 60 nap?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még 09.07-én rendeltem egy kutyahámot az Aliexpressről, viszont még nem érkezett meg. 11.07-én le fog járni a 60 nap, így írtam kétszer az eladónak, Ő mind a kétszer azt írta válasznak, hogy várjak még pár napot és ha nem érkezik meg, akkor küld egy másikat. Még nem volt ilyenbe részem, mert eddig amiket rendeltem, minden megérkezett. Nincs tracking száma, ez csak egy $3-os cucc. Ha lejár a határidő, akkor mi lesz?

2017. nov. 6. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem fog történni ha nem lép valaki. Vagy írsz megint hogy inkább küldjék újra, vagy vársz tovább hogy hátha megjön 60 napon túl is. Az a baj hogy hiába szeptemberben rendelted meg, az rácsúszott az októberi csúcsra amikor mindenki berendelt és együtt torlódnak a küldemények.


Ha vársz akkor vagy megjön, vagy nem. Ha írsz és küldenek akkor az megint 2 hónapos kézbesítéssel várható, de lehet közben megjön az első kutyahám is, és majd valamikor január-februárban a második is.

2017. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!