Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Aliexpressröl rendeltem 60....

Aliexpressröl rendeltem 60. 000 Ft-ért egy 10 kgos csomagot. A UPS fogja kiszállítani. (? )

Figyelt kérdés
Tehát mivel nem a magyar posta,hanem a ups szállítja, ilyenkor is kell utána vámot fizetni,vagy ezt a szállítás tartalmazza?

2016. ápr. 5. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ki-mi szállítja: vámot, ÁFÁ-t mindenképpen kell fizetni.
2016. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez így elég kevés info, de az elsőnek igaza van. Sőt, a 60.000 ,- huf +szállítási költségre számolnak mindent, ahogy a törvény előírja. Pl. vám, vámkezelés, vám biztosíték, 27% áfa stb .. ezek élből.. aztán a termék típus pontosan .. röngten stb :D


Tisztelettel,

NAV

2016. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkaptam a csomagom.. semmit nem kellett fizetni utána. Egyébként 15 kg-os volt(és nem pici).
2016. ápr. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!