Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Behivtak allasinterjura de...

Behivtak allasinterjura de tudtam megjelenni?

Figyelt kérdés
Behivtak allasinterjura a coloplastba de rosszul voltam es ezert nem tudtam megjelenni, neztem neten hogy kb.-2-3 oras tesztet kell kitolteni, es nem birtam volna ki ezert nem mentem el, szerintetek tudok meg egy idopontot kerni?

2017. nov. 7. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk szerinted?!?!
2017. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

na most rosszul voltal vagy el se akartal menni?


nem neked valo meg a munka vilaga, ha egy allasinterjut sem vagy kepes vegigcsinalni. majd szolj ha felnottel...

2017. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze hogy rosszul voltam. Mert mar alig vartam hogy elmehessek, erre reggel felkelek es hanyas.. csak mivel meg gyarba nem nagyon dolgoztam nem tudom mennyi eselyem van meg.

Es mar felnottem! Ezelott a tescoba dolgoztam csak szr penzert azert akarok itt megprobalkozni!

2017. nov. 7. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:
es legalabb odaszoltal, hogy beteg vagy es nem tudsz menni, vagy csak elsunnyogtad?
2017. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Probalatam oda szolni de nem vettek fel a telefont:( ugyhogy holnap is megprobalom, es ha nem veszik fel bemegyek szemelyesen, csak nem tudom igy mire szamitsak:/
2017. nov. 7. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

Ha nem tudtál telefonálni, írni kellett volna nekik.

Megpróbálhatod még egyszer, talán...

2017. nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hol tudok irni nekik?
2017. nov. 8. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:

E-mail?

Hogyan jelentkeztél az állásra?

A cég honlapja?

Még sose nézted meg?

2017. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerosom bevitte az oneletrajzomat. Annyit neztem neten hogy hogyan van ez az allasinterju es akkor lattam hogy 2-3oras tesztet kell irni stb. Es meg annyit tudok hogy egeszsegugyi termekeket ertekesit es ezert se akartam oda menni betegen mert az gondolom nem valami jo pont.:/
2017. nov. 8. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!