Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rokonaim most mennek el...

Rokonaim most mennek el Angliába, és szeretném, h vennének nekem Batmannel, The Jokerrel kapcsolatos cuccokat. Ilyet lehet kapni odakint? Ha igen, mennyiért kb?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, Angliában csak kétszersültet és Videoton tv-t lehet kapni, 200 zloty-ért.


Ez egyébként komoly kérdés? Nálunk is lehet kapni Batmanes cuccokat. Az ára pedig, attól függ, hogy kulcstartót szeretnél, vagy pedig egy igazi Batmobilt.

2008. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondd az oldalt,boltot,enélkül nem tudom mit lehetne vele kezdeni.fanatikus vagyok!!!
2008. okt. 23. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Tanulj meg gondolkodni...
2008. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

te meg dugd fel a seggedbe a tudományodat,m szart sem ér....

törpefarkú köcsöög.

2008. okt. 24. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Ird be a google-ba Batman, aztan The Joker biztos kidob egy par oldalt. Kulonben Angliaban mindent lehet kapni, ugyhogy a rokonaid biztosan visznek neked valami jot haza. Az angol google-ba pedig igy ird: google.co.uk

Haliho angolbol!

2008. okt. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocs hogy későn írok, lehet már nem aktuális de én tudok egy boltot angliában, sőt lehet több is van, nem tudom, mindenesetr én csak egyet láttam. East Crydonban van Londonban. a bolt neve Forbidden Planet. én ott vettem magamnak jó pár Batman-es cuccot. mégeccer bocs a késéssel.
2010. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!