Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek 3- kiskorú gyerekt...

Szerintetek 3- kiskorú gyerektől lezárhatják a melegvizet tartozás miatt? És ha jelenteném a gyámügynek az mit tenne? Mert úgy hallottam nekik kell szólni.

Figyelt kérdés
2017. nov. 8. 07:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

A meleg vizet minden további nélkül le lehet zárni (mert a hideget tüzhelyen fel lehet melegíteni), söt a hideget is be lehet korlátozni (hogy csak egész lassan folyjon).


Ha valaki nem fizet egy szolgáltatásért, az milyen alapon akarja rovábbra is igénybe venni?


AZ meg, hogy ilyen életmód mellett még három gyerek is van, az végképp szégyen a "szülöre" nézve!


Ha szólsz a gyámhatóságnak, akkor jó esetben elveszik a gyerekeket - nem a meleg víz hiánya miatt, hanem mert nem megfelelö közülményeket biztosít a szülö - és máshol helyezik el öket!!!

2017. nov. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jaj már milyen hülyeséget irsz berhazban lakunk mindent fizetünk csak van egy poci elmaradásunk a melegviznel amúgy van minden dolgozunk is a kérdés nem az volt amit leirtal ja és mind 3 gyerek iskolaba jar.
2017. nov. 8. 08:42
 3/17 A kérdező kommentje:
A nagyobbik mar fősulis.
2017. nov. 8. 08:42
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A meleg vizet lezárhatják, ha tartozásotok van. (Mindegy, hogy "pici" vagy nagy.)


A gyámügynek szólhatsz, de nem fognak semmit tenni, mert nincs rá indok.


Ha meg a "gyerekek" már felnöttek vagy majdnem, akkor ki közük van a témához?

2017. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a gyereknek a témához? Az ő dolga lett volna fizetni?!


Imádom, ahogy egyes szülők a saját hanyagságukat / lustaságukat megpróbálják a szerencsétlen gyerekre fogni. Szégyen!

2017. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elég szégyenek vagytok ti senki nem tehet arrol ha munkanélküli lesz kívánom éljétek át ti is majd akkor járjon a keleplőtök jo fröcsögést.
2017. nov. 8. 12:25
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

És megint csak a magyarázkodás, a másra mutogatás.


Honnan tudod, hogy én nem vagyok munkanélküli? Csak én nem próbálom a gyerekekre fogni ha én vagyok a hunyó. Gerincoszlop. Hallottál már róla?

2017. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Látszik te sem nagyon.
2017. nov. 8. 14:24
 9/17 anonim ***** válasza:

Attól, hogy mindenkibe belekötsz, még nem leszel jobb vagy tisztességesebb embert!


A különféle számlákat fizetni kell, mert ha egy szolgáltatást igénybe vettél, az pénzbe kerül és neked kötelességed ezt teljesíteni.


Ha nem teszed, akkor megvonják a szolgáltatást, ami teljesen jogos dolod, mert senki nem akar ingyen dolgozni csak azért, mert te nem fizeted ki azt, amit igénybe vettél.


Emellett minden tisztességes ember elöször kifizetni az adóságait, és nem elkölti a pénzt, utána meg siránkozik, meg magyarázkodik!

2017. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
internetre meg telefonra van pénzed ezekszerint ha itt irogatsz inkább a vizet fizetnéd be a net helyett
2017. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!