Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Járműfényezésbe visszarázódni?

Járműfényezésbe visszarázódni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 évet tanultam a járműfényezést ugye ebből adódóan ez is a szakmám de sajnos nem dolgoztam benne viszont ezzel szeretnék foglalkozni. A kérdésem az lenne hogy maszekok mennyire vállalnak kevesebb fizuért vagy valami ilyesmiért csak hogy vissza rázódjak belejöjjek ? Elég ügyesen mentek a dolgok de az évek nagyon hiányoznak és alapvető hiányosságok is vannak. Kb 2 hónapom lenne tanulni mielőtt külföldre mennék dolgozni ott az álmom hogy ezzel foglalkozzak. Mégegyszer mondom ezt tanultam tehát alapokat tudom és nem a nulláról indulnék.

2017. nov. 10. 00:27
 1/1 veterán vas ***** válasza:

Visszarázódni?

Ha jól értem, van egy szakmád, amit sosem gyakoroltál.

Most, bizonyára elhúzták előtted a mézesmadzagot, bejött valami külföldi munka lehetőség, és "jajdegyorsan" megpróbálnád behozni a kihagyott éveket.

Nem fog menni!

Az egy dolog, hogy nem lehet 2 hónap alatt 3 évet dolgozni. A keményebb dió az, hogy nyolc hét alatt, több év össze baklövését sem tudod elkövetni, márpedig ezekből lehet csak tanulni. Ebből lesz később a tapasztalat.

Különben ha ennyire fontos és ennyire sürgős, akkor már régen egy fényezőnél kellene sikálni a sárvédőt, nem itt a gép előtt agyalni.


Egy nagyon bevált PR-szöveg:

"..az álmom, hogy ezzel foglalkozzak.."

/akkor eddig miért hanyagoltad?/

2017. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!