Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyobb korkülönbség (8-10év)...

Nagyobb korkülönbség (8-10év) után mennyire volt nehéz újra "visszarázódni" a babázásba?

Figyelt kérdés
Hogy bírtad?Rutinosabb voltál mint az elsőnél,vagy ennyi év után már olyan mintha újra először csinálnád?
2017. aug. 22. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
6,5 év. Nem azért volt nehéz,mert "kijöttem a gyakorlatból",hanem mert teljesen más gyerek. A gyakorlati része(pelenkacsere,szoptatás) ugyanaz. De a többit újra kell "tanulni". Altatás,sírás,a második pl rettenetesen anyás,néha már kellemtlen,hogy WC-re se tudok menni sírás nélkül.
2017. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jafnrétti ***** válasza:
8 év van a fiaim között, nekem könnyebb volt a kezdeti időszak a kicsivel, sokkal magabiztosabban csináltam mindent és sokkal felkészültebb is voltam, mint a nagynál.
2017. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

10 év után. Kijöttem minden gyakorlatból :-)

Nehezebben bírtam az éjszakázást, a fejést.

Jobban aggódtam /aggódok a kicsiért.

Igaz régen volt napi segítségem....ma meg már nincs anyukám :-(

2017. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14 év. Minden sokkal könnyebb. Kevesebb a stressz, nem ijedek meg minden pöttytől, mint az elsővel. ☺

A szoptatás, pelenkázás, fürdetés értelemszerűen sokkal rutinosabban ment. Olyan ez, mint a biciklizés, nem lehet elfelejteni.

A baba is nyugodtabb, mert én sem stresszemék szinte semmin.

2017. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elso 2 kozott 27 honap van.

A 3. A kozepso utan 7 evvel szuletett.

Hat...minden ujra olyan mint az elsonel.

Sot,sokkal jobban feltem.oregedtem es valahogy mashogy allok a gyerekhez mint a nagyokhoz.kevesebb turelmem van,nehezebben birom az ejszakazast.

Lenyegeben volt 2 aranylag onallo gyerekem es azert a johoz konnyu volt hozzaszokni.pl hetvegen aludhattam ameddig akartam,nappal is barmikor ledolhettem.nyugodtan foztem,takaritottam.

Ezeket volt nehez elengedni inkabb.

De szerencsere mar a 3.is majdnem 1,5 eves.igy ujra egyre konnyebb.o is megno szepen lassan ;)

2017. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!