Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges az, hogy egy...

Solya30 kérdése:

Lehetséges az, hogy egy "anya" feljelenti az apukát, mert többszöri figyelmeztetés után elvitte a kislányát fodrászhoz? Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 13:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés ez? Külön éltek, vagy együtt? Hogyhogy figyelmeztetted és elvitte. Neki ugyanannyi joga van olyanra vágatni mint neked, ezzel így tuti nem fognak komolyan venni, vagy van valami más is?
2012. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
miért van az anya idézőjelben? Te az apuka vagy? Nagyon nem értem ezt a kérdést.
2012. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ilyenért feljelenteni egy apukát?De miért?

Szerintem ha az apuka normális és nem pedofil,sőt nem is válltak el a szülők,akkor normális,hogy elviszi a kislányt fodrászhoz.Egy ilyenért mégis miért és hogyan,milyen váddal kell feljelenteni?

2012. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem értem a kérdést...
2012. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A mai világban sok minden lehetséges,de ha bio apa és a nevén van a kislány,akkor minden gond nélkül tehet a gyerekkel amit jónak lát addig amíg nem veszéjezteti és egy hajvágás messze van ettől a kategóriától.Bemegy anyuka a rendőrségre és ha szerencséje van nem a képébe röhögnek,hanem udvariasan a háta mögött vihognak rajta.És nem nem normális dolog!(mármint a szülőK!!! részéről)Más az,ha láthatási engedély kell,abban az esetben kap apuka egy ejnye bejnyét "mit képzel magáról,hogy 40 fokos melegben levágatja a gyerek haját?",de ennyi,és továbbra is marad a vihogás!
2012. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én lehet hogy h@lye vagyok, de ezt a kérdést nem értem! Ki figyelmeztetett kit? De ha figyelmeztetés után apuka elvitte, akkor miért jelentette fel? Magyarázza el ezt nekem valakiiiii!
2012. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
bocs "veszélyezteti"
2012. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha tar-kopaszra vágatta a haját, netán ciklámenre festette, akkor lehet feljelenteném, de előbb felképelném....
2012. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Elnézést Mindenkitöl!Én az Apuka párja vagyok.Ők,már szétmentek régen.A kislánynak frufru lett vágatva(ezt az anya tette meg),és most töltött nálunk a kislány egy hetet és mindig mondta,hogy most már nagyon idegesiti,mert a szemébe lóg.A párom(a kislány apja),már hónapok óta mondja az anyának,hogy vigye el fodrászhoz,mert zavarja a kislány szemét,meg a hajvég is igen elvan töredezve!Hétfön jött a kislányért az anyja és amikor meglátta,elkezdte csúfolni,hogy milyen csúnya,meg,hogy hogy néz ki!Tegnap felhivta a párom és közölte,hogy feljelentést tesz,mivel Ő nem egyezett bele..Ma meg hívták a családsegítőtöl a párom,hogy jövöhéten várják...Azért kérdeztem,hogy ez "normális"-e,mert szerintem nem az.Most várom a közös babánkat és már kezd elegem lenni ebből a nőböl,meg,hogy szegény kislánnal ezt csinálja! :(
2012. júl. 19. 13:44
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem normális, de valószínűleg ki is fogják röhögni.
2012. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!