Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Mennyire biztons...

Keresztények! Mennyire biztonságos ez az internet dolog?

Figyelt kérdés

Böngészgettem a neten és véletlenül bukkantam rá ezekre a dolgokra/elméletekre:


[link]


[link]


Lehet ez is egy olyan "kód" lenne a Bibliából amivel Isten szeretne minket figyelmeztetni?


Nem vagyok perfect angolból, ezért aki érti az röviden leírná nekem, hogy miről szól az a weboldal amit belinkeltem?



2013. máj. 16. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
A technika a sátán műve. Kapcsold ki a számítógéped!
2013. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ateisták és evolucionisták kíméljenek, köszönöm!
2013. máj. 16. 12:56
 3/13 munyamunya ***** válasza:
92%

Kedves kérdező!


A másodiknak belinkelt szöveg azt fejtegeti, hogy kell-e aggódni az internetes oldalak címének "www" kezdete miatt, mint ami az antikrisztusra utal.


Azt írja, igaz ugyan, hogy a héber és görög nyelvben sem voltak külön számok, hanem az abc betűinek volt számértéke, így egy-egy betűnek megfeleltethető hang valóban kiad egy számot, ami vav esetében 6.


Azonban a Jelenések könyvében nem azt mondja a prófécia, hogy három hatos lesz az antikrisztus jele, hanem hogy a NEVÉNEK száma hatszázhatvanhatot tesz ki. Magyarán egy név betűinek számértékét összeadva (""aki érti, számolja meg"" Jel.13:18) kell kijönnie ennek az összegnek.


A "www" összeadva nem hatszázhatvanhatot eredményez, hanem 6+6+6=tizennyolcat.


Továbbá maga a net egy sor feltételnek nem felel meg, amit a fenevad jeléről állít az Írás: kézre/homlokra kell felvenni; nem szabályozza az adásvételt (még); nem ember; nem követeli meg a fenevad imádatát.


Nagyjából ennyi van a linkelt oldalon.

2013. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha van valakinek még esetleg érdekes információja ezzel a számmal kapcsolatban az nyugodtan írhat még.
2013. máj. 16. 13:09
 5/13 anonim ***** válasza:

A szívedben van az Igaz szeretet kulcsa.Isten tudja mikor lesz az idők végezete ,ne fáradozz ezzel.Jézus nap mint nap figyelmeztet bennünket de a szívünk keménysége miatt feledkezünk meg róla.Közvetlenül beszélhetünk hozzá és hall minket:Máté6,6 6. Te pedig a mikor imádkozol, menj be a te belső szobádba, és ajtódat bezárva, imádkozzál a te Atyádhoz, a ki titkon van; és a te Atyád, a ki titkon néz, megfizet néked nyilván.

7. És mikor imádkoztok, ne legyetek sok beszédűek, mint a pogányok, a kik azt gondolják, hogy az ő sok beszédükért hallgattatnak meg.

8. Ne legyetek hát ezekhez hasonlók; mert jól tudja a ti Atyátok, mire van szükségetek, mielőtt kérnétek tőle.

9. Ti azért így imádkozzatok: Mi Atyánk, ki vagy a mennyekben, szenteltessék meg a te neved;


Elküldetett a szentlélek minden emberhez aki befogadja őt.


(K.Gy)

2013. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha a www ennyire zavar, használd a https-t az oldalak megnyitásakor. Ennyi!
2013. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 DR. ZIRR-ZURR ***** válasza:
50%
www nélkül is beirhatod a keresőkbe az adott oldal nevét!!! a 3 w nem szükséges elé már évek óta!! jó reggelt kívánok!!:)
2013. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ŐŐŐŐ én nem ez miatt aggódtam. :)
2013. máj. 16. 19:58
 9/13 KZitus ***** válasza:

Szia!


Az internet egy nagyszerű dolog, ha óvatosak vagyunk vele.

A kést sem azért találták fel, hogy embereket szurkáljanak vele. De a késsel is óvatosan kell bánni még akkor is, ha finom szendvicset készülsz készíteni.

Hasonló az internet is. Lehet jó dolgokat kihozni belőle, és borzalmakat is. Lágy éber és óvatos, a kíváncsiságodat is tartsd a helyén. Sok bajt elkerülhetsz vele.

2013. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igyekszem megmaradni az Úrban :)


"Nem vetem a szemem hiábavaló dologra..."


Zsolt. 101:3

2013. máj. 16. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!