Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire számíthatok?

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy 2016. március 16. napján jogerőre emelkedett 5 hónap fogházbüntetésemet felfüggesztették 1 évre. 2016. december 22. napján az egyik "barátommal" bementünk a Tescoba, ahol az éjszakáimat töltöttem, mivel utcán laktam és Ő kintmaradt velem éjszakára. A műszaki részen neteztem a telefonokon reggelig álltalában. Most is így történt és ez a bar*m amíg én Youtubeoztam és Facebookoztam, valamint küzködtem, hogy ne aludjak el állva, mellettem leszerelte a csipogót egy telefonról és elrakta. Ezután odafordult hozzám, hogy megyünk-e? Mondtam, hogy mehetünk. Kimentünk a Tescoból. Két napra rá ismét be mentem a Tescoba egyedül és elaludtam ülve az egyik étterem elött. Nem sokra rá a biztonságiőr és két rendőr keltettek fel, hogy én elloptam a telefont. Bevittek, kihallgattak és kiengedtek. Miután kijöttem, mondtam a "barátomnak" és nevetett, hogy igen ő volt. Én közben összejöttem egy lánnyal és leköltöztünk vidékre. Egy nyomozó felvette velem a kapcsolatot telefonon, hogy segítsek neki megtalálni a gyereket. Bármit kért én megtettem. Elő is kerítettük a gyereket és mindent bevallot. Erre most kaptam egy vádiratot, mint bűsegéd, mert állítólag eltakartam a kamera elől. Indítványozták a gyerek számára közmunka büntit, nekem meg az elzárást. Most akkor mire számíthatok? Nem is figyeltem mit csinált a gyerek. A nyomozónak is segítettem. A felfüggesztettem akkor, amikor ez történt még élt. Már lejárt. Legyetek szívesek, segítsetek! Köszönöm.



2017. nov. 10. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Vegyél nagyon sok vazelint.

Mivel amikor elloptátok a telefont, mégvolt a felfüggesztetből így azt az 1 évet le kell ülnöd + a telefonlopás büntetését, ahol súlyosbító körülménynek veszik a már büntetett előéletet.

Enyhítőnek az eggyütműködést.


A telefon értékétől függően legalább 6 hónapot+ perköltséget hozzá adnak a 12 hónaphoz.

2017. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!