Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen naplót válasszak? Hogy...

Milyen naplót válasszak? Hogy írjak bele?

Figyelt kérdés
Naplót szeretnék írni (semmiképpen sem gépen) csak nem tudom milyen legyen a napló első sorban.Kiskoromban volt naplóm,de anyum elolvasta (kicsi voltam és féltett) szerintem ma már nem tenné meg.Milyen füzet mutatna jól naplónak?Pl iskolai füzet jó lenne vagy sem??(Persze kidíszíteném stb..) Ha nem jó,akkor lakatos naplót szeretnék venni.De egy olyan mennyibe kerül?A papírboltban lehet venni?Ha ott nem,ilyen vegyesboltban?Meddig vannak ezek nyitva?Csak mert ha úgy van,iskola után elmegyek egyet venni.

2017. nov. 12. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy jó naplónak olyan,hogy nem lakatos (napló szerű amúgy) csak ki van tépve pár lap a kiskori hülyeségek miatt.Ez szerintetek jó?
2017. nov. 12. 12:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Hűha... Hát mindenképpen olyan kell, ami neked tetszik, és kényelmesnek érzed :)

A lakatos emlékkönyvek/naplók szerintem 500-tól 1500-ig, 1800-ig vannak árban, függ attól, milyent veszel, persze. Rég vettem már ilyent, de akkoriban ilyesmi árban voltak.


Papírboltban mindenképpen tudsz venni, ezek ha jól tudom 5-6-ig nyitva vannak, illetve nagy Tescoban, Auchanban is szerintem, de ott valószínűleg kevesebb a választék, mint a papírboltban.

2017. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) Nem akarom hogy a szüleim,vagy a barátnőm tudna róla,még az a kérdés,hova dugjam el? :'D Suliba vinném,én leszek a hetes,és fent maradok olyan 10 percesek a szünetek,addig írnék bele.:) Akkor pénzt viszek :D
2017. nov. 12. 12:45
 4/4 anonim válasza:
Na sikerült ? 😊
2017. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!