Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova rejtsem majd el a naplóm?

Hova rejtsem majd el a naplóm?

Figyelt kérdés
Naplót fogok írni,de ismerem anyumat,és mindent tudni akar,alig hagy magánéletet.Persze,félt és szeret ezért teszi,de engem idegesít.Na és ha megtudja hogy naplót írok,elképzelem,este amikor alszom kicsempészi és egy jó forró tea mellett elolvassa xd Az a kérdésem,hova rejtsem el a naplóm,hogy ne találják meg?A szobámat ismeri anyu,egyértelmű helyekre meg minek rakjam ha rátalál..Széfről hallottam már,de olyat hogy kell csinálni?Kulcsos naplót fogok venni amúgy.

2017. nov. 12. 15:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja,és gépen NEM akarom írni,mert majd visszaszeretném olvasni nagyobb korban is :)
2017. nov. 12. 15:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tankönyveid közé? Azt gondolom nem nézi. Vagy a ritkán hordott ruháid mögé, egy bizonyos pulcsiba a szekrényben.
2017. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Mindig tartsd magad mellett,akkor is mikor alszol.
2017. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben van :) A tankönyveim közé azért nem teszem,mert feltűnne hogy az nem könyv,füzet. Iskolába nem vinném,mert ha pl büfébe megyek és valaki elolvassa rosszabb esetben felolvassa a többieknek??
2017. nov. 12. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Párnád alá. Oda talán nem nyúl be, amikor alszol.:D
2017. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hello. Hát ilyen esetben csak azt tanácsolom, hogy írj inkább elektronikus naplót, úgy értem, hogy a neten. Dobj rá egy jelszavat és kész :D
2017. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amikor alszok,akkor nem!De mivel én korábban megyek suliba mint ő munkába,meg szokott ágyalni.Reggel én aztán hulla vagyok,nem jutna eszemben és hopp már kezében is lenne a naplóxd
2017. nov. 12. 17:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Én gépen nem szeretnék írni,számomra az nem lenne élvezetes,és mondom vissza szeretném olvasni a későbbiekben is.
2017. nov. 12. 17:05
 9/11 anonim ***** válasza:
A matracod alá csak nem néz be. Vagy tartsd az egyik fiúkodban. Egyáltalán miért szerezne tudomást arról, hogy naplót írsz?
2017. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*fiók
2017. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!