Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik ezek a hangok éjjel?

Mik ezek a hangok éjjel?

Figyelt kérdés
Éjjel kb. 11 órától hallok fura hangokat. Nem a fejemben, nem is a házban, hanem kintről jön. Olyan mint ha dórögne az ég, de ahhoz túl hirtelen. Meg novemberre nem jellemző Nagy mennydörgéses rovaly és egyszer csak hirtelen elhallgat. Ez kb. Fél másodpercig tart. Egyszer kiálltam az udvarra, és ott is hallottam. Mint egy fél másodperces menydörgés. Megkérdeztem mást is, ők is hallják. De nem tudjuk mi. Kérem a véleményeteket, hogy mi lehet ez. Ne nézzetek hülyének, de ez tényleg valós! Köszi a válszokat előre is.

2017. nov. 12. 18:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
Megnyitottam a linket, és szinte egy az egyben ugyanezt a hangot hallottam Budapesten 2017.11.13 hajnalban. 2:47 perckor riadtam fel egy nagyon hangos 'valamire', utcan, sehol semmi nem volt. Csak ez a furcsa ijesztő hang. Ahogy telt az idő, egyre hallkabb lett, míg nagyjából fél óra után teljesen megszünt.
2017. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!