Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen motort vegyek utcára?...

CHARUSSO kérdése:

Milyen motort vegyek utcára? Én olyan cross motort néztem ki csak azon nincs lámpa, aztán néztem endurót amit meg eddig nem nagyon találtam.16/F

Figyelt kérdés

Valami ilyemsik az elképzeléseim

kép link: [link]


nekem matt fekete az egy nagyon szimpatizáns szín :)

de sajnos nem találok sehol ...



2017. nov. 13. 18:12
 1/1 anonim válasza:
Szia ! :) Én egy ilyen motort tudnék elképzelni neked.: [link] De egyébként ajánlom neked a Simson motorokat, egyszerű ha valami baj van vele könnyen javítható. Ha jól tudom a Simson alap 90 km/h -val megy, vagy esetleg többel. Az enduro sem egy rossz motor, használható terepen, közúton, műúton. De egyébként vannak olyan " kifejlett " cross motorok amin van lámpa és egyéb más dolog. Szerintem az ritka de ha találok egyéb, más dolgot akkor még írok ! :D By.: Ismeretlen tag LOl xd Remélem valamennyire segítettem.
2017. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!