Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt szerintetek beveszi anya...

Ezt szerintetek beveszi anya ée apa?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék holnap iskolába menni, vagyis szeretnék de csak első 3 órába hisz az nekem szakács gyakorlat. Arról nem szertnék hiányozni(múlt héten ellógtam ami itthon kiderült,amit nsgyon megérdemeltem? Úgy terveztem hogy most éjszaka a kukámba hányok,anya feljön reggel,mondom neki hogy oda hánytam éjszaka,ezt ne mondja el apának (apa 8ra megy dolgozni,én 7kor indulok ittjonrol) es megbeszelnem anyaval,hogy ha rosszul leszek hazajovok,amugy mar jatszadoztam delutan elottuk h rosszul vagyok,es maguktol rakerdeztek h jool vagyok e,na szerintetrk sikerulhet?
2017. nov. 13. 21:18
 1/2 anonim válasza:
Inkàbb menj be és ne szórakozz ilyenekkel mert amikor tényleg kelleni fog nem fogod tudni megtenni.
2017. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van! Köszi az értelmes választ😊
2017. nov. 13. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!