Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A napokban egy kést elvesztett...

A napokban egy kést elvesztettem, honnan tudjam, hogy merre került?

Figyelt kérdés
A késemet egy fizetős parkolóban, vagy a parkolónál levő épületben vesztettem el, de nem tudom, hogy ezek után hova kerül, ha egy ember nem viszi haza a kést, amit talált, nem tudom, hogy ezesetben a talált tárgyak osztályán marad a kés (már ha van olyan), vagy az, aki találta, dolgozó, az köteles leadni a rendőröknek (abba az esetbe, ha valamilyen módon valaki vissza tudná juttatni hozzám a kést, vagy legalábbis segíteni benne: a késem egy shadow dagger, amire rá van írva, hogy coldsteel, kaszásnál van a parkoló, egészen közel a hévállomáshoz, azért voltam ott, mert filmklubba mentem, azért tudom, hogy ott veszthettem el, mert mikor még az épületbe voltunk, szóba jött, hogy nekem van ilyenem és megmutattam azoknak, akik kíváncsiak rá, mikor hazaindultam, akkor a kocsiba beszálltam, ami a parkolóban volt, a kocsiban nem eshetett ki, mert megkértem a barátomat, hogy nézze át a kocsit, hátha, mikor kiszálltam a kocsiból, akkor se eshetett ki, mert mikor észrevettem, hogy nincs nálam, akkor rögtön ellenőriztem, hogy nem esett-e ki a házam előtt valahol)

2017. nov. 14. 15:51
 1/3 anonim válasza:
77%

- Uram! A késemért jöttem!


- Hol hagyta?


- Valami matrózban.


- Milyen kés volt?


- Acél. Keskeny penge, kissé hajlott. Nem látta?


- Várjunk... Csak lassan, kérem... Milyen volt a nyele?


- Kagyló.


- Hány részből?


- Egy darabból készült.


- Akkor nincs baj. Megvan a kés!


- Hol?


- A hátamban.


- Köszönöm...


- Kérem... A csapos mesélte, hogy milyen szép kés van bennem. Egy darab húszcentis kagylóritkaság.


- Forduljon meg, kérem, hogy kivegyem...

2017. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom, tényleg hülye kérdést tettem fel, de nem találtam igazán választ erre, mialatt a neten kerestem, barátoknak nem szeretném elmondani, hogy egy ilyen dolgot vesztettem el, meg beteg is vagyok, szóval nem mehetek ki azért, hogy utána járjak a dolgoknak
2017. nov. 14. 18:32
 3/3 anonim válasza:
100%

Bocs!


Megértelek de nem tudtam megállni, hogy ezt a Rejtő idézetet

ne szúrjam be.Időm pedig nem volt kommentálni.

Remélem sikerül/t megtalálni a késed!


Üdv!

2017. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!