Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom magam felhozni...

Hogyan tudom magam felhozni angolból?

Figyelt kérdés

általánosban is és gimiben is nem volt túl jó az angoltanárom.Rossz módszereket alkalmaztak ezáltal semmit nem tanultunk.Megkellene csinálnom a nyelv vizsgát de a szókincsem borzasztó gyér és a nyelvtan se megy.Az lenne a kérdésem van olyan akinek nagyon sok elszántsággal és készüléssel sikerült úgy hogy előtte nem ment neki?

És hogy ezt milyen módszerekkel érte el? Milyen könyvből tanult? Írjatok mert kétségbe vagyok esve de barmit megteszek hogy ez összejöjjön csak nem tudom hogy kezdjek neki mert az én angoltudásom tényleg 0.



2017. nov. 15. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbben úgy, ha mostantól elfelejted a magyart és soha nem használod többet. Csak az angolt fogod használni és átmész erről az oldalról Yahoo answersre. A MAGYART FELEJTSD EL!
2017. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!