Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez a jelenség?

Mit jelenthet ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Élősszőr is egy kis háttér sztori:

Amikor 6 éves voltam, a családom (én) kaptam/kaptunk egy kiscicát, 'Morró' volt a neve. Fekete volt, a hasa és arca fehér volt.

2 év után egy balesetben meghalt. Utána furcsa dolgok történtek.

Egy este (Itt leszögezem.; Még nem volt ágyunk akkor, hanem ilyen szivacson aludtunk.) testvérem aki nagyobb volt nálam, azt akarta, hogy nála aludjak. Mivel még anyukám nélkül nem aludtam, kipróbáltam.

... Körülbelül hajnali 2-3-kor, felkeltett, mert valamit látott. Apukám mellett egy figura. De fekete volt. Ugyan úgy nézett ki mint az apukám, és nem árnyék volt, hanem valami ami 'kiemelkedett a földből'. Tesómmal láttuk.

Pár évvel később egyedül szoktam maradni- de paranoiás vagyok néha. Majd kaptunk egy kutyát, a neve Bunny (Báni), fehér, kis teremtésű.

Amikor beteg voltam egyedül voltam itthon, és mellettem feküdt. Pár perc múlva, egyszer csak fel emelte a fejét, és hátra nézett (hátam mögé), és elkezdett remegni, majd leugrott az ágyról, és elfutott a másik szobába. Amikor hátra néztem, senki, vagy semmi se volt ott. Azóta néha dolgok történnek. Hangokat hallok, de csak akkor, amikor egyedül vagyok itthon.

És még volt egy olyan álmom, hogy nagyszüleimnél voltam, és hirtelen minden fekete fehér lett, és valami jött előttem. Az arca elvolt takarva a keze miatt. De úgy nézett ki, mint egy régi asszony, akinek a fejénél is van ilyen ruhaanyag, és egybe ruhája van. Amikor már a fejem előtt volt, apukám pont akkor keltett fel, és gy keltem fel reggel, hogy a kezem a fejem előtt volt.

Kicsit hosszú lett, de leírtam mindent.

Mit jelenthet ez?



2017. nov. 18. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentheti azt, hogy nem ebben a dimenzióban élő entitásokat érzékelsz. Viszont az is lehet, hogy a képzeleted játszik veled.
2017. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, az is lehet. Csak kíváncsi voltam rá, de még mindig ez rajogat.
2017. nov. 19. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos,lehet az,hogy tul sok horrorfilmet neztel,de viszont a kepzeleted is alhat a dolgok mogott,vagy akar az is lehet,hogy a cicad halala felzargatta a lelked.
2018. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!