Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek történt már paranormál...

Veletek történt már paranormális jelenség?

Figyelt kérdés
Légyszi,írjátok le a történetet!

2017. júl. 29. 22:31
 1/3 anonim válasza:
Velem egyszer történt egy ilyen méghozzá kiskoromban. Emlékszem, este késő volt már. Kimentem a konyhába valamiért, de már nem tudom hogy pontosan miért, és egyszercsak, a sötétben kirajzolódott egy fehér alak. Gyorsan befutottam a szobámba, de egész éjjel nem tudtam aludni a félelemtől.
2017. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire számít paranormálisnak a következő történet, de megtörtént.


Egy-két éve történt, vagy attól nem sokkal régebben. Egy éjszaka felébredtem, és azt láttam, hogy az apám az ágyam mellett áll, és engem néz. Én továbbra is mozdulatlanul feküdtem az ágyon alvást színlelve. Vártam, hogy elmenjen az apám, mert nagyon zavart a jelenléte. Pár perc után ismét kinyitottam a szemem, de az apám már nem állt az ágyam mellett. Az az érdekesség, hogy nem hallottam kimenni a szobámból.


A mai napig nem tudom, mi történt valójában. Nem kérdeztem meg az apámat, hogy járt-e a szobámban azon az éjjelen. De valahogy úgy érzem, hogy nem.

2017. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kicsi voltam, és a tesóm mellett aludtam, csak mert még nem aludtam egyedül abban a korban. Kb hajnali 2-3-kor felkeltett, hogy lát valamit édesapám mellett. Odanéztem, és egy fekete figura volt, de ugyan úgy nézett ki mint apukám, ugyan azt csinálta (alvás pózban volt), és nem árnyék volt, mert kiemelkedett. Azóta nem tudom mi ez, az. De tesóm is látta. Creepy.
2017. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!