Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is gondolt már rá, hogy...

Más is gondolt már rá, hogy jó lenne ha a kérdéseket is lehetne pontozni"?

Figyelt kérdés
Mármint nem pontozni, hanem hogy hasznos/nem hasznos...
2017. nov. 21. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most is lehet 'pontozni'. Ha nincs értelme a kérdésnek/provokatív/stb. akkor jobb alsó sarok behajtani tilos tábla és jelented.
2017. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Mi az hogy "nem hasznos" egy kérdés, azt ki dönti el hogy valakinek a problémája amire választ vár az nem lényeges?


Ha megállapítható hogy szabályt szeg, akkor jelenteni lehet. De olyan nincs, hogy a "Más is gondolt már rá, hogy jó lenne ha a kérdéseket is lehetne pontozni"?" című kérdés az haszontalan-e vagy sem. Ha megszavazzák hogy nem hasznos, te örülnél neki?


Ez a kérdés például eldöntendő, mert csak "igen/nem" válaszokat lehet rá adni, és emiatt simán törölhetik. Mégis ha törölnék akkor te lennél a legjobban felháborodva hogy miért nem hasznos a kérdésed és miért nem maradhat az oldalon. Többek között ezért nincs "hasznos" és "nem hasznos" kérdés-értékelés.

2017. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
2. válaszhoz: és ezerszer felbukkant már. Tehát eleve felesleges
2017. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme sem lenne.
2017. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#2 azt honnan tudod, hogy fel lennék háborodva? Szerintem észre sem venném, mert annyira nem élek ezzel az oldallal. Egyébként meg rosszul fejeztem ki magam, bocsi ha nem voltan egyértelmű. Igazából pont nem is a rosszindulat iratta ki velem a kérdést, hanem poén kategóriában olvastam egy jó viccet és rámentem volna a zöld kézre de rájöttem, hogy nem lehet kérdésnél. Mindegy is, ez nem az az oldal, mert kvázi "lájknak" felelne meg amiről kérdeztem.
2017. nov. 21. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!