Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki szívből gyűlöli a csillagászatot?

Figyelt kérdés
Egy nagyon érdkes téma, de annyira felfoghatatlan és megfoghatatlan hogy próbálom inkább kizárni a tudatomból a létezését, mert beleőrülnék.
2017. nov. 21. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak még rajtad kívül. De én például pont azért szeretem amiért te utálod:D
2017. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez tényleg kissé felfoghatatlan tudományág. Például amikor Galilei felfedezte a Jupiter négy holdját, akkor sok kortárs tudós nem volt hajlandó azokat a távcsövön keresztül megtekinteni, hiszen a holdakról Arisztotelész nem tett említést, akkor azok nem is létezhetnek, így megtekintésük csak megzavarná az elmét...
2017. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én is így vagyok, nem vagyok hajlandó mélyebben tudomást venni ezekről és meggyőződni, jó nekem ilyen hülyén ahogy most vagyok.
2017. nov. 21. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez nagyon primitív és barbár felfogás. Amit nem tudsz megérteni, azt gyűlölöd és kizárod. Igazi magyar hozzáállás...
2017. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egessuk meg a csillagaszokat. A kozepkorban is ezt csinaltak, akkor csak a javunkra valhat.
2017. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mojjo ***** válasza:
51%

Te tulajdonképpen mit keresel a tudomány témakörben? A mentális zavaraiddal menj a megfelelő rovatba, van is ilyen:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg

2017. nov. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

De miért gyűlölöd? nem elég csak egyszerűen kizárni, és nem venni tudomást róla?


Amúgy nem lehet beleőrülni. Az mástól van...

2017. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem téged nagyon frusztrál az, hogy nem érted, és ezt gyűlöletként éled meg.
2017. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen meggondolással mindenki gyűlölhetne majdnem mindent, tekintve, hogy ritka az a dolog, amit a legmélyebbre menő részletig lazán ki lehet ismerni.

Beleőrülni meg nem kell, csak elfogadni, hogy van, amit nem ismerünk. Ennyi. :) Ha most ettől komolyan problémáid vannak, akkor tényleg érdemes lenne egy szakembert felkeresned, mert ez nem ép reakció.

Egyébként meg nem kötelező beleásnod magad... de a gyűlölet és az imádat között azért még elég széles lehet a skála. ;)

2017. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondjuk én sem értem, miért a gyűlölet a csillagászat iránt. Ennyi erővel minden mást is gyűlölhetsz, hiszen semmit sem értesz (nem is érthetsz) maximális szinten. Az állandó gyűlölet viszont megmérgezi az ember életét, szóval nem jó dolog.


Egyébként szerintem nem gyűlölöd te a csillagászatot, inkább csak nem vagy tisztában a gyűlölet szó fogalmával, és hibásan használtad a kérdés kiírásakor. Helyesebben hibás volt, hogy ezt a szót használtad. De gondolom az elsődleges cél amúgy is inkább csak a figyelemfelkeltés volt, arra viszont teljesen megfelel. Csak azt nem értem, mire akartad felhívni a figyelmet, mert a kérdés meg nem tartalmazott semmit.

2017. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!