Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorikérdéseken miért nem...

Gyakorikérdéseken miért nem fejlesztettek semmit évek óta?

Figyelt kérdés

Évek óta semmi változás nincs ezen a weboldalon, nem csoda hogy szépen lassan kihal. Nincs pl. telefonos aplikációja se, nem lehet külön kommentet kommentelni, nem lehet offban írni, és kb. semmit nem lehet amit az ember elvárna egy 2017-es fórumtól.


Megragadt az egész egy ma már igénytelennek számító stílusban.


Mi ennek az oka? Nincs pénz fejlesztésre? Szerintem elég gáz hogy Magyarország egyik legnagyobb kérdez-felelek fóruma egy ennyire igénytelen szemét... Én is cask azért ezt használom mert itt van a legtöbb ember.



2017. nov. 21. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Van változás és folyamatos, legfeljebb te nem vetted észre mert nem a design-hoz nyúlnak (bármit kezdenének vele, ugyanúgy tele lenne panasszal hogy miért ilyen lett, miért nem olyan, ahogy állandóan a telefonos felület miatt sírtak hogy miért nincs, és ahogy csináltak neki egyből jött a sok problémázás hogy miért olyan), hanem a működésben fejlődik.
2017. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!


Észrevettél egy piaci rést, gratulálok! Használd ki, és alapítsd meg a 2018-as év legjobb fórumát. Tanulj a gyaki hibáiból és légy sikeres az ötletiddel.


Vagy csak nyavajogni jársz ide? Azt megspórolhatnád nekünk.

2017. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 telefonos felületet én is próbáltam használni, de egyszerűen rossz volt, nem kaptam semmit sem rajta, jobban járt az ember akkor már ha számítógépes felületen böngészett...



#2 Ha nem tetszik, nem kell használni? Középsuli jut róla eszembe, mikor megkérdeztem az igazgatót hogy miért nincs a wc-be zár az ajtókon azt mondta hogy "ha nem tetszik ellehet innen menni". Vegülis az a legkönnyebb, bármire is akármilyen panasz van, rá kell vágni hogy ha nem tetszik ne nézd/használd.. Csak arra nem gondolnak a te eszmetársaid hogy ez sehova nem vezet, csak a csődhöz, ahova ez az oldal is tart.

2017. nov. 21. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Majd tudasd, hogy a te eszméd hova vezetett a GYK fejlesztésében. Hátha nem veszem észre.
2017. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez az oldal nem az "én eszmém" szerint van irányítva, hanem az utóbbi években hozzád hasonlóan gondolkozva, kritikákat figyelmen kívül hagyva működik minden, és emiatt van napról napra kevesebb aktív felhasználó.


A te "eszméid" ide vezetnek, igénytelenséget és csődöt okoz.

2017. nov. 22. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom mennyire vagy tudatában, hogy akiket válaszuk miatt ostorozol, felhasználók. Megírták a véleményüket arról, amit írtál, de semmilyen befolyásuk sincs arra vonatkozóan, hogy az oldal változatlan maradjon, vagy változzon, és, ha igen, akkor hogyan.

Lenyugodhatsz, szükségtelen itt vitézkedned; nem az itt válaszoló néhány felhasználó miatt nincs változtatás. Te sem tettél érte. Vagy, megkerested az üzemeltetőt, figyelmeztetted arra, hogy adataid alapján – a pénzügyi beszámolók, gyorsjelentések, kockázatelemzés megállapításának ellenére - csődbe jut? Előadtad nekik az üzleti terved, hogy milyen változtatások milyen előnyt jelentenének?

Ha támogatókat keresel, akkor légy valóban progresszív, amilyennek itt mutatod magad, és fogj össze olyanokkal, akik nem ilyen tespedtek. Keresd meg üzenetekben a szintén változtatásokat akaró kérdések íróit, a velük egyetértő válaszolókat, és akkor egyetértő társakra találsz. Sokszorosát annak, mint ahányan ehhez a kérdésedhez írnak. Már egyetlen keresőszó is segít, hogy lásd, nem vagy egyedül: https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=%F6tlet+%F6.. A sokaság, az akarat megvan, csak cselekednetek kell; meddő, kedvlohasztó vita helyett.

Az üzemeltető elérhetőségei:

WebMinute Kft. 2100 Gödöllő, Alma utca 16. E-mail: info@webminute.hu


Milyen szép karácsonyi ajándék lesz számukra, ha megmentitek őket a csődtől! A WC-zárakkal kapcsolatos keserű élményed is mennyit halványul majd egy ilyen jótett keblet dagasztó, szívet-lelket melengető érzésétől.


Ne késlekedj! Lehet, hogy nem is tudnak a veszélyről.


Epilógus: téged igazol, ha szócséplés helyett bemutatod majd a dokumentumokat, amelyek a GYK üzemeltetőjének számodra írt köszönetét tartalmazzák, a megmentésükért.

Mi pedig, pironkodva használhatjuk majd a küllemében, tartalmában, szolgáltatásaiban előnyösen megváltozott GYK-t, azzal a szégyennel, hogy here módjára élvezzük az előnyöket, miközben semmit sem tettünk érte. Még a kihalásra, csődre való figyelemfelhívásod ellenére sem.

2017. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!