Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elgondolkodtam azon hogy...

Elgondolkodtam azon hogy lehet kéne egy gitár és hobbi illetve alkalmi szinten tolni/tanulni Tudtok ezzel segíteni? Még Soha nem fogtam kezembe rendes hangszert

Figyelt kérdés

Mennyi időt illetve milyen nehéz megtanulni, Mennyiért érdemes, hol, milyet, mi a lényeges különbség akusztikus és klasszikus között..

Ha valakinek van ideje hálás lennék ha egy részletesebb leírást adna nekem itt a tapasztalatairól


2017. nov. 21. 20:03
 1/1 Mojjo ***** válasza:

Rossz kategóriába tetted fel a kérdésedet és még kulcsszavakat sem adtál meg, hogy megtalálhassuk, így nem csoda, hogy senki nem válaszolt.


Az itteni válaszok érdekesek lehetnek neked:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__8997083-ott..


Mennyiért? 30-40 ezertől felfelé.


Hol? Hangszerboltban.


Milyet? Amelyik a legjobban tetszik.


Mi a különbség akusztikus, meg klasszikus között? Kb mint rovar, meg bogár között. Minden bogár rovar, de nem minden rovae bogár. Ugyanígy minden klasszikus akusztikus, de nem minden akusztikus klasszikus. A klasszikus gitárok az akusztikus gitárok egy fajtája.

2017. dec. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!