Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki kapott 2017-es Otthon Melege (hűtő, mosógépcsere) támogatásról papírt?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok olyanokra is, akik előző években pályáztak. Mennyi idő után kapták a "támogató okiratot"?

TUDOM A 150 NAPOT!! Besz@rt a hűtő. Kell venni másikat, de azt hittem, kibírja, amíg megjön a papír. Aug 21-én pályáztunk.



#hűtőcsere2017
2017. nov. 22. 16:04
 1/3 belapus ***** válasza:

Július 13-án fogadták be a pályázatot és november 8-án kaptam meg a Támogató Okiratot.

Ha nem lódítanak itt az oldalon, már egyesek kaptak TO-t.

Fönt a Keresőbe beírtam, hogy Otthon Meleg, kiválasztottam a Mindenben keresés lehetőséget, és - többek között - az alábbi kérdésre bukkantam...


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2017. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Közben én is találtam olyan hozzászólást, ahol feltették a listát.Első dühömben írtam ki a kérdést, mert pár napja majdnem minden kérdést átnéztem. Nem nyertünk. De holnap Fekete Péntek :):). Szép napot Neked!
2017. nov. 23. 07:06
 3/3 Mosó Zoli válasza:

Papírt tudtommal senki se kap.

A nyerteseknek az ügyfélkapus értesítési tárhelyre küldték a támogatási okiratot.

2017. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!