Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A Teleki tér milyen 2017-ben?...

A Teleki tér milyen 2017-ben? 30as nőként veszélyes-e ott kivenni albit? Beleszámítva azt, hogy néha este 10 után jár az ember lánya haza. Hallottam már pár rossz véleményt, de azért teszek még egy körkérdést itt is.

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Éjfélig elég sokan mászkálnak, kutyát sétáltanak, délutáni műszakból jönnek.

Nem a város legfelemelőbb környéke, de laknak ott ismerőseim, nem említettek semmi konkrét atrocitást.

Azért éjjel legyen nálad egy gázspray.


Illetve nem mindegy melyik része. A felújított park meletti rész elmegy, a Lujza és Dobozi utcai részt nagy ívben kerülném.

2017. nov. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zgyzgy ***** válasza:
51%
Én 30-as férfiként sem költöznék oda.
2017. nov. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Laila Qassam válasza:
100%
Nos, szerintem nem veszèlyesebb mint budapest bármelyik másik részén.
2017. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:

Tegyél egy férfi barátoddal este tízkor egy kis sétát a Balháról a Telekire, villamos oda, gyalog vissza. Nézegessétek az embereket. Nem fog kelleni. Persze ettől leéplhető ott akárhány év gond nélkül. Azért nézd meg inkább.

[link]

2017. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amellett döntöttem, hogy nem költözöm oda :) Jobb a békesség :)
2017. nov. 24. 21:50
 6/6 levosimendan válasza:
100%
hát mint ahogy nagyjából az egész nyolcban úgy itt is zajlik a dzsentrifikáció, én pl kb 1 éve költöztem be és negatív tapasztalatom eddig nem volt, qvajó h telekin van lidl, piac, 0-24 omw kút, patika stb és szerintem olyan hangulatosra és igényesre sikerült park amit bármelyik kerben megtapsolnának. sztem kicsit ilyen balkáni káosz van egyelőre, része annak hogy átalakulóban az egész
2018. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!